2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Valla bende oyleyim pertim yemwk yapıyorum aksama yemege misafir var eşim saolsun artı yatılı bahsetmiştim ya
Bende evi toparlamaya başladım, eşim aramış ben sana yapma demedim mi sanki iştem gelip kendisi paketleyecek bunları düşünüyormuş gibi yapması yok mu yemek neyse de yatışı olması Anlayışlı birisiyse evi temizlesin

Bizden büyük yasli lar. Evim temiz de. Yardim da olmaz yani servise falan erkekleri de anlamiyorum yapma derler ama yapmazlarda nasil olacaksa seninki de o hesap olmuş

Bizden büyük yasli lar. Evim temiz de. Yardim da olmaz yani servise falan erkekleri de anlamiyorum yapma derler ama yapmazlarda nasil olacaksa seninki de o hesap olmuş
He aile büyüklerinden pardon Allah yardımcın olsun.. yapma diye azrail gibi tepem de ama kendisi de bardağını masadan kaldırmaz, bekar evi alışkanlıkları Nasıl olacak zaten orası da belli değil gidip gitmemeye de karar veremiyor arada kaynayan ben oluyorum her türlü, benim ailem istanbulda olduğuna rağmen gidelim diyorum o da gitmeyelim diyor

Allahhimm yemek takımımız da ayni karacanin gold çizgilisi Bnmkide bak ocakta tasindim bnde ayni bu işleri kendim yptim yorma kndini cok fazla tekrar uyarıyorum.. birak sal yapan yapsın..
Ay ben bunları alırken annemle ne kavga ettim vırak (gold) istemiyorum diyorum o da ağır asil olsun diyor bende sade dümdüz olanlar vardı onlardan alcaktım dümdüz istiyorum diye sonra gittim onun inadına desenli gümüş aldım ama sor mutlu musun? Hayır yavaş yavaş yapıyorum şu an uzandım canım kolileri eşim kaldıracak ben sarıyorum sadece, ona kalsa bir kadın gelecekmiş o paketleyecekmiş hadi temizlemeye anlarımda böyle şeye gelen var mı bilmiyorum bazen kafasını hiç anlamıyorum, yapan yapsın da kim yapacak yine ben ablamların çocukları var, annem çalışıyor, kayınvalidemi sormayın bile..

Onun ailesi nerede. Orada kimseniz yok mu simdi yardim edecek. Sorunda o yapma diyip ywpmamalari onlar kadar rahat olsak yetecek

Amaann sana diyorum da hamile hamile koca evi annemle koliledim..duramiyoruz işte sanki ne varsa dünya işi canımızın kıymetini bilemiyoruz hiç

merhaba beni de ekleyebilir misiniz.
tahmini doğum tarihi: 24 ocak 2023
ilk çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…