2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
O kadar güzel özetlemişsin ki Allahım benim kalp atışına kadar daha çok yolum var cumartesi olsa da bir an önce kese görsek telaşındayım daha

Beni silebilirsin

Canım sormayı unuttum sıkışık gittiğimizde daha mı iyi görülüyor? Ben tam tersi bomboş gitmiştim 6.hafta olmasına rağmen keseyi baya bastırarak gördü ve bebek de görülmedi zaten, bi dahakine sıkışık mı gitsem bunu hiç duymamıştım da

Benim doktorum hep sıkışık çağırıyor belli bir haftaya kadar daha net gözüküyor sadece bakma esnasında bize biraz zor oluyor o an kalp atımı gibi duygusal bir anın tadını çıkarmak gerekirken Allahım çok bastırmasa da bir kaza olmasa derdine düşülüyor

bana hiç öyle bir şey demedi doktorum bi dahakine öyle yapayım kalp atışını duyalım da sıkarız şeyimizi napalım

Merhaba bende araniza katilanlardanim. çoğu şeyi 3 hamilelikte tecrubelendim :) ama aradan 3 sene gecince insan yinede bazi seylerden emin olmuyor. SAT 8 nisan bende pazar gunu beta hcg 49 cikti muhtemelen gec dollenmedir diye dusunuyorum. yarin randevum var sizde nasil ilerliyor keseyi gorenler oldumu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…