2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Merhaba uzun zamandır takip ediyordum bugün üye olayım dedim en sonunda :) yaş 29 2. Gebelik muhtemel doğum tarihi 3 Ocak 2023 Pembis Hayaller

Diger bir konu da salı günü muayeneye gittiğimde karindan kalp atışını duyamadik sata göre tam 7 haftalık olmasına rağmen ultrasona göre kese 6 haftalikmis... Buna açıkçası biraz moralim bozuldu... Doktorum problem olmayacağını söyledi... Ama kalp atışıni duyamamak insani geriyor. 30 unda bir daha gideceğim. Umarım o zamana duyarım... İlk gebeligimde 6 haftalıkken duymustum... Sanırım sağlıkçı olunca da bir sürü komplo teorisi kuruyor da olabilirim... Baya uzun yazdım

Günaydın, ben hala doktora gidemedim. Adet olmadım, çift çizgi de gördüm. Ama doktora gidemedim.
2 hafta sonra gitsem 6. Haftamda yani sorun olur mu acaba?
Ben tüp bebekle gebe kaldım. Beni 6.hafta içinde gel diye randevu verdi. Dün kanamam oldu 5.haftadayım. En yakın dr a gittim. Kese ve bebek göründü. Kanamam çoktu. Kese düzgün yerleşmiş bebek de var ama kanama alanı var düebilir dedi. Yatış verdi. Bence 5.haftada görün. Erken farkedilse belki iğne yapılıp bu kadar kanama olmazdı. İhmal etme derim.

Sakın siz de stres yapmayın olur mu benim arkadaşım da tüp bebek ile hamile haldı öğrendikten bir hafta sonra bir parça düştü kesin bebek düştü diyerek doktora gitti meğer kan pıhtısıymış baya büyük onun da çok kanama alanı vardı ama ismini unuttuğum iki farklı iğne kullana kullana en son cinsiyet öğrendi bile

Canım burda cogunlugumuz duyamadik malesef o yüzden canını sıkma bende ilk gebeligimde 6.haftada dinledim ama bunda 6 da gittim kalp yoktu her gebelik bir olmuyor yani

Canım burda cogunlugumuz duyamadik malesef o yüzden canını sıkma bende ilk gebeligimde 6.haftada dinledim ama bunda 6 da gittim kalp yoktu her gebelik bir olmuyor yani
Haklısın her gebelikte bir olmuyor ama işte sanırım fazla heyecanlıyız. Aslında 3 yaşında oğlum var ama ilk gebelik gibi heyecanlı oluyor insan... Bir de ilk gebeligim plasenta previa idi belki tekrar aynı seyleri yaşarım korkusu da olabilir

Malesef benimkide öyleydi yürümek iş yapmak ilişki her şey yasaktı bir markete gitsem eve geldiğimde kanamam olmuş olurdu

Malesef benimkide öyleydi yürümek iş yapmak ilişki her şey yasaktı bir markete gitsem eve geldiğimde kanamam olmuş olurdu
Aynen kac ay yattım hamilelik değil de hastalık gibiydi. Bunda da lekelenme tarzi kanama olunca zaten korktuk... Bakalım hayırlısı. İnşallah hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz.

Korkunçtu. İnşallah ben de sağlıkla devam eder ve kucağıma alırım. İsteyen herkese hayırlısı ile versin Rabbim.

Korkunçtu. İnşallah ben de sağlıkla devam eder ve kucağıma alırım. İsteyen herkese hayırlısı ile versin Rabbim.
Gönlünü ferah tut bazen tüp bebek olunca rahim ilaçla bebek tuttuğu için ne olduğunu şaşırıyor bence uyum sağlamaya çalışırken de kanama illaki oluyor sen dinlen iğne verdi ise kullan lavabo harici ayaklanma şimdilik arkadaşım öyle yaptı bi süre sadece lavaboya kalktı şimdi yine ufak kanama alanı oluyor ama normal devam ediyor sadece işe gitmiyor

Aynen kac ay yattım hamilelik değil de hastalık gibiydi. Bunda da lekelenme tarzi kanama olunca zaten korktuk... Bakalım hayırlısı. İnşallah hepimiz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz.
Şuan plesanta previa olsa bile lekelenme için çok erken canım benimki 21.hafta da detaylı usg de belli olmuş tu sıkma kendini

Geçmiş olsun canim Allahin izniyle birşey olmaz yatis vermesi iyi olmuş gozlem altinda olursun

Merhaba hoşgeldin aramiza
Belki gec dollenmedir genelde bu sekilde bir açıklama yapıyorlar. 1 hfta onden geriden gitmesi problem degil diye biliyorum insallah gelisimi guzel ilerler icini ferah tut..saglikla kucagina al..

Kizlar sizde keseyi gördükten sonra 2 hafta sonraya mi randevu aldınız.yani bu doktorun öngörüsü. Bu süreçte bir sikinti olmazsa gidilmiyor dimi.nedense süre bana uzun geliyor aşamalarını bilsemde once kese snra kese icinde bebek sonra kalp atisi bekleyeceğiz.

Kızlar salı değerim 1042 çıkmıştı, yarın 4+3 olacağım sata göre doktorun özeli normalde cumartesi gel demişti ama sekreteri aradı cumartesi çalışmayacakmış yarın 6 gibi gelin dedi sizce kese gözükür mü çok mu erken, geç döllenme vs gibi bir durum yok aşılama oldu zaten sence Selizay

Merhaba hoşgeldin aramiza
Belki gec dollenmedir genelde bu sekilde bir açıklama yapıyorlar. 1 hfta onden geriden gitmesi problem degil diye biliyorum insallah gelisimi guzel ilerler icini ferah tut..saglikla kucagina al..
İnşallah öyledir... İnsanin kafası kalp atışında takılı kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…