2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Doğumları nerde yaptırıyor acaba

Evet fitil olarak verdi keseyi gördüğümüzde yoktu o kanama alanı bugün çıktı çok üzüldüm 4 buçuk yaşında bir kızım var evde oturup pek dinelenemiyorum sağolsun eşim yardımcı oluyor ama hayırlısı artık Allah'a emanet sağol canım

Birsey olmaz Allahin izniyle canim Insallah kanama alani olmasi illaki kötü diye birsey yok aylarca öyle olan saglikli dogum yapanlar var.. benim de 4 yasina girecek kizim var tüm gün nerdeyse ayaktayim cok iyi anliyorum

kıxlar bugün dr gittim ve sağ kasığımda old söyledi sağında en sağında dedi hatta sonra alttan muayne etti ve resmen sıkışmış drdi korktum gerçekten sıkışmış gibiydi ve düşük iğnesi yaptı ağrılarım için akşamlarıda hapını alıyorum sizce bebek orda sıkışır mı çok korkuyorum

Tüm gün ayakta koşturmaca halinde olanlara 2 yaş oğlan peşinde heder olan benden de selamlar
9 yaş 8 yaş 2,5 yaş 3 tane kızım var benden hepinize selam olsun . İlk hamileliğimde çok aktif takip ediyordum forumu arada sizlerin heyecanlarını okurum burada yarını çıkarmaya çalışın

Bu sorularınızı doktorunuza sorsaydınız keşke, kasıkta sıkışan bebek hiç duymadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…