2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ooo süper denk gelmiş o zaman, yok canım susmuyor bizim ki herkese aynı şekilde yani aman hastam sırada bekliyor çabuk bitsin değil detaylı detaylı konuşuyor anlatıyor eşim şu an bırakmak istemiyor tayin çıkarsa doğuma gelmez mi diyor ya da ben seni buraya göndereyim diyor 😜
Doğumları nerde yaptırıyor acaba 😇

Masallah gözünüz aydin.. aman kuzum kendini yorma .. progestan i fitil olarak mi başladın? Bende basladim bugun herhangi birseu yok simdilik ama doktor onlem amacli kullan dedi..oncekinde de kanama alanim vardi bnm belirti yoktu ama bnde ..kendine dikkat et bol dinlen kuzum Rabbime emanet hepsi🤲 canım birde kanama alani kese gordugunuzde bebek gordugunuzde oncesinde var miudi?
Evet fitil olarak verdi keseyi gördüğümüzde yoktu o kanama alanı bugün çıktı çok üzüldüm 4 buçuk yaşında bir kızım var evde oturup pek dinelenemiyorum sağolsun eşim yardımcı oluyor ama hayırlısı artık Allah'a emanet sağol canım

Evet fitil olarak verdi keseyi gördüğümüzde yoktu o kanama alanı bugün çıktı çok üzüldüm 4 buçuk yaşında bir kızım var evde oturup pek dinelenemiyorum sağolsun eşim yardımcı oluyor ama hayırlısı artık Allah'a emanet sağol canım
Birsey olmaz Allahin izniyle canim Insallah 🤲 kanama alani olmasi illaki kötü diye birsey yok aylarca öyle olan saglikli dogum yapanlar var.. benim de 4 yasina girecek kizim var tüm gün nerdeyse ayaktayim cok iyi anliyorum🤷🏻‍♀️

kıxlar bugün dr gittim ve sağ kasığımda old söyledi sağında en sağında dedi hatta sonra alttan muayne etti ve resmen sıkışmış drdi korktum gerçekten sıkışmış gibiydi ve düşük iğnesi yaptı ağrılarım için akşamlarıda hapını alıyorum sizce bebek orda sıkışır mı çok korkuyorum

Tüm gün ayakta koşturmaca halinde olanlara 2 yaş oğlan peşinde heder olan benden de selamlar 😂🙋‍♀️
9 yaş 8 yaş 2,5 yaş 3 tane kızım var benden hepinize selam olsun . İlk hamileliğimde çok aktif takip ediyordum forumu arada sizlerin heyecanlarını okurum burada yarını çıkarmaya çalışın 🎈

kıxlar bugün dr gittim ve sağ kasığımda old söyledi sağında en sağında dedi hatta sonra alttan muayne etti ve resmen sıkışmış drdi korktum gerçekten sıkışmış gibiydi ve düşük iğnesi yaptı ağrılarım için akşamlarıda hapını alıyorum sizce bebek orda sıkışır mı çok korkuyorum
Bu sorularınızı doktorunuza sorsaydınız keşke, kasıkta sıkışan bebek hiç duymadım 🤷‍♂️

X