2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bende 4 gün kala kaset test ile öğrenmiştim, kasetlerde yanılma olmuyor erken gebelik testlerinde daha çok oluyor kaset teste yanılma kuruma çizgisi ile oluyor ama sizinki net bir silik çizgi benim ki gibi umarım güzel sonuçlar alırsınız

Kızlar merhabalar, bişey soracağım
Pazartesi beta 95
Çarşamba 170 farklı yerde vermek zorunda kaldım
Bugün 912 bu yükseliş normal mi fazla geldi sanki bana bir anda
Normal canjm benim 373 tü iki sonra yaptım 1200 çıkmıştı bende acaba ikizmi diye düşündüm ama değil dün keseyi gördüm kese oluşmaya başladıkça değer hızla yükseliyormuş diyorlar

Kalp atışı başlayıp durmuş olabilir dedi doktor
Bunu söylemesi için çok erken bence, kalp atışını 7. 8. haftalarda bile duyamayıp geç duyanlar var. İnşallah öyle bir şey olmamıştır Allah korktuğuna uğratmasın canım "kalp atışını duydum" mesajını görelim en kısa zamanda

Kalp atışı başlayıp durmuş olabilir dedi doktor
Canim sana ne anlaticam annem bana hamileyken siddetli kanama ile dr a gidiyor dr diyo ki ikiz hamilesin biri düşüyor. Digeri de KESIN düşecek istersen alalim. kalp atışı cok cok hafif durmak üzere falan demis ama annem aldırmamis meger o durmak üzere dedigi hafif kalp atışları kalbim yeni oluştuğu içinmiş. Sonuçta evet ikizim düşmüş ama annemin rahip yapısı ile alakali biraz problemli ama ben bak burdayim. Allahtan ümit kesilmez meryem suresini, yasini serifi oku bol bol. Evet doktorlar ama Sonuçta insanlar. En iyisini allah bilir o yüzden dua et ve icini ferah tut güzelim. En güzel mucizeler bizimle olsun

Normal canjm benim 373 tü iki sonra yaptım 1200 çıkmıştı bende acaba ikizmi diye düşündüm ama değil dün keseyi gördüm kese oluşmaya başladıkça değer hızla yükseliyormuş diyorlar
Doktorumda bana kızdı iyi işte ne istiyorsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…