2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Heyecanla bekliyorum sonucunu. Gönlündeki hakkında hayırlı olur nasip eder inşalaah Allah. Güzel haberler paylaşalım hep

Benimde cuma randevum var canim suan 5+2 yim sen kaçsın canım

Kızlar selam bugün 6+1 deyim doktora gittik. Yolk kesesi göründü fakat bebek görünmedi 10 gün içerisinde görünür dedi. Bu haftalarda görünmemesi normalmi. Bir arkasaşım 6+2 de dinledi bugün kalp atışını

Eklentiler

• 7DCDC205-8AFA-4725-B693-9B4C01FF9F7B.jpeg
    122,9 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar yine moralim bozuldu bu annenin bebekle savaşan testi bende yine pozitif çıktı yani yine vücudum bir savaş içinde 10 gün sonra gel kesinleşir dedi doktor
Canım benim öncelikle sakin ol. Kaç+kaçtı doktora gittiğinde?
Hayırlı olsun
Herkesin süreci kendine özeldir canım lütfen kıyaslama kimseyle doktoruna güven. Stres yaşaman çok normal ama bunun seni ele geçirmesine izin verme, tadını çıkar mutluluğunun

Kuzular ben Banu çiftçinin uygulamayı indirdim bi de happy Mom ama biri adetin ilk gününden sayıyor biri son günden devlette son gün mü sayıyo acaba bana kalksa daha 3 haftalık daha yumurtayı yakaladığım için

Canım ne güzsl yazmışsın insanın başından kötü bi olay geçince hep stres oluyor malesef

Öncelikle stres yapma bunu arkadasim herkesin farkli olur ve doktorun cihazı vs fark eder yani. Bende geç görmüştüm dert etme doktor hepsi kesin olsun diye 10 gun sonra gel demiştir. Kalp atışını da duyarsiniz falan hepsi bir olur diye düşünmüştür.. cok normal yani bu süreç kiminin erken görünür kiminin gec..icini ferah tut emi

Kızlar eşim çok hastaydı bende ondan kaptım galiba alerjik astımım da var aşırı kötü öksürüyorum, taze zencefil iyi gelir mi sizce?

Ayy canim cok sevindim allah kucagina almayi da nasip etsin

Daha önce boş gebelşk geçirdim o yüzden inanılmaz tedirginim ama çok güzel yazmışsın teşekkür ederim inşallah sağlıkla görürüz

Kızlar ya biz gecen 5. Haftada sadece keseyi gördük daha bebegi gormedik haliyle.ben cok korkuyorum bos gebelikse diyem böyle paranoyak olan bi ben miyim wizlerde korkuyo musunuz yoksa
canım biz de bu sabah gittik keseyi gördük çok şükür, doktor haftaya tekrar gel büyümüş mü bakalım dedi. Bi sıkıntı var mı dedim niye sıkıntı olduğunu düşündün ki negatif düşünüp çağırma iyi şeyler düşün hep, bir sorun görürsem ben sana söylerim dedi

Ya ben doktorumu degistirmeyi düşünüyorum, iletisim kuramıyorum dr la. Başarılı bi dr tüp bebek dr u oldugu için onlarla daha cok ilgileniyor normal gebelikleri sanki cok takmiyo gibi. Ben ilk gebelik planlayinca ona gitmistim olur olur olmazsa tüp bebek yapariz dedigi ay hamile kaldim gerci sonra düştü de. Hani böyle olumlu yandan bakmiyo pek haliyle bana da pozitif enerji vermiyo insan bu zamanlarda cok endiseli oluyo iste napiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…