2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızım ilk defa pişik oldu ıslak mendil bez değişmedim eşim ve görümcem meyve yalatmıș ondan osnraki gün başladı sırtına doğru çıkan kısım kızarıklık vardı ondan mı oldu anlamadık bu sabah da beline doğru olan yerde sivilceler var kızarıklık üstüde bu durumu yaşayan varmı

Hangi meyveyi denetmişler alerjik tepki vermiş olabilir

Bir defa kızarmıştı bezi büyük kullanıyorum sırtı ondan oldu diye düşündüm . Sudocremle geçti

O kadar yol . 2 yaş sendromlu ve bir ağlayan bebekle benim gözüm almadı annemlere bile gidemiyorum daha kısa. 24 saatte anca varırsın kocanı vazgeçir olmuyor mu
Evet denedim ama yok illa gidecez kv arayıp durur gelin diye gitsek yardım eden de olmaz kv zaten yaşlı of iyice bunun stresine girdim

Hangi meyve vermişler ki benim kızın sırtı da mesela isilik gibi kızarıklık var ama bizim ki alerjisi var

sudokrem hamazinc gibi cinko oksitli kremle gecer canım. Bi de gecene kadar ıslak mendille silsen de kurula sonrasında

Travazol krem de geçiriyor ama günde 1 yada iki kez sür üst üste sürme bi travazol bi sudocrem sür mesela bi akrabam çocuk doktorunun yanında çalışmıştı o söyledi 1 kere sürdüm hemen gözle görülür şekilde etki etti sağlık ocağındaki hemşireye sordum aynı şekilde kullanabilirsin dedi. Biz çok pişik olduk antibiyotik kullanmaktan ben yada kızım antibiyotik kullandığı zaman hemen pişik oluyor. Hamezing kullandım ama o çok etki etmemişti sudocrem de iyi

Islak mendil kullanma bi süre pamuk kullan yada ıslak mendili yıka öyle kullan ve iyi kurula

Hangi meyve vermişler ki benim kızın sırtı da mesela isilik gibi kızarıklık var ama bizim ki alerjisi var
ben hiç vermemiştim benim kiraz alerjim var büyük kızımın 2 yaşına kadar inek sütü alerjisivardı bunda korkumdan süt bile içmedim hiç kayısı karpuz muz dediler

sudocrem hamazinc dönüşümlü surdüm hiç azalmadı malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…