2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Göze gitmedik ama kalbe gittik çocuğu yoran birsey değil benimki ozamn durmuştu zaten çok birsey yoktu ultrasonla kalbine bakmisti sadce

Ben daha oturtmuyorum cnm ama bz 4 normal bi aylarda.
Banyoyu köpüklü filede yaptiriyorum tek basima yaptırdığım icin.
Beninki oldum olasi oyun halisi ve yerde yatmayı sevmedigi icin dun çözümü pusette buldum. Yemek yaparken tezgaha koydum beni seyredince aglamiyor ben olmayinca miziklaniyor. geldi o günler

Gündüz uykusunda karartma perdesi kullanmak yanlış mı ? Fikri olan var mı ?
Instagramda birini gördüm bebekmeselesi sayfa sahibi o karanlik ortam yapıyor. Gece gündüz ayrimi içinde, gece iletişime geçmiyoruz ama gündüz uyaninca alıyoruz diyor. Ben hic yapmadım bilmiyorum. Bizde uyku gerilemesi yok diyordum ama bugün doğru düzgün uyumadi. Sabah 5.de kalkti 7dr yatırdım 8e geliyordu uyandı geri9.30da yatırdım 10 az geçiyordu uyandi. Bende kac gündür erkenden uyanıyorum basım sersem

Döndüm 2.5 aylikti bebegim. Şimdi de kosturmaktan bitap düşmüş haldeyim yanlış meslek seçmişim. Valla bazen bende ağlıyorum ikinci çocuk hata miydi acaba diye hele ki birinci çocuk baya sorunlu olunca
İlk çocuk sakin olunca genelde 2. Yi yaparlar sen çok yürekli çıkmışsın yiğidim

Kızlar bu saç dökülmesine çözüm bulan varmı birde takviye için vitamin damla kullanıyor musunuz
Yok valla benmki top top dökülüyor cok kötü ön yanlarda açılma var , regenesis max içiyorum demir içiyorum bu ay test yaptıracam, arkadaşım çinko hapini sor dedi doktora cok kötü hissediyorum top top gidiyor

Benim de öyle taramaya korkar oldum taramadan sadece tokatı çıkarırken bile ellerim doluyor ben demir de kullanmıyorum sadece d vitamini ona da başlasam mı

Canım Demir damlasına 4. Ay başlanmıyor muydu

Kızlar sizin bebeklerde sinirli mi. Oyuncağı elinden düşsün katılıyor aglamaktan. Hiç kendi kndine oyalanmiyor asla kucakta bile mizirdaniyor nasıl düzelecek ki bunalima girdim. Gündüz desen uyku yok uyumadigi gibi hiç durmuyor hep ağlıyor canı yanar gibi hemde. Eşim deprem bölgesinde görevde annem kynanam geliyor ama onlarda gidince ne büyüğü okula ytstirebilirim ne bı yemek yiyebilirim öyle fenalardayim. Atak bu kdar sürer mi ya 1 ay olacak

Kızlar bu saç dökülmesine çözüm bulan varmı birde takviye için vitamin damla kullanıyor musunuz
Bi çözüm bulamadım pazartesi günü kadın doğum doktoruna gittim kontrol için saç dökülmesini soracaktım beni yönlendirir belki diye unuttum. Polikistik over varmış bende onu söyledi emzirme bitince doğum kontrol hapıyla tedavi ediliyormuş galiba şimdi kullanamayız dedi kilo alma falan dedi. İnternetten baktım belirtilerinde saç dökülmesi var benim o yüzden mi çok dökülüyor anlamadım. Hamile olmadan önce de dökülürdü ama bu kadar değil normaldi yani. Kel kalıcam galiba aşırı dökülüyor

Bizim ki genelde mızıldanıyor gündüzleri. ilk aylar öyle ağlardı katılarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…