2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar 4 ay 12 günlük olduk gündüz uykusu berbat oldu 10 dk uyuyor sadece sizde de böyle mi durumlar sürekli ağlıyor birde aşırı huzursuz
Ay bizimde öyle ya sanki ilk aylarına döndük gibi bide bizim mama alimida azaldı 1 haftadır ishal doktora götürdüm bagirsaklari enfeksiyon geçirmiş dedi ilaç verdi ama geçmiyor 3.4 gunde yapan kızım günde 3 defa yapıyor artık ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim

Kizlar benim kız elleri emmeyi bıraktı ayaklara geçtik artık 2 gündür ayaklarımız ağzımızda çorapla giydiremiyorum bu sebeple havalar bi iyi bi kötü şuan yağmur yağıyor mesela dışarıda . sizinkiler de basladımı

İlaç ne verdi canım .bize de ishal için gittik çinko vermiş sadece bi de probiytiğini kullan dedi ama geçmiyo bi türlü katı bile yapsa bez sayısı düşmüyo .

İlaç ne verdi canım .bize de ishal için gittik çinko vermiş sadece bi de probiytiğini kullan dedi ama geçmiyo bi türlü katı bile yapsa bez sayısı düşmüyo .
Bizimde aynı çinko probiyotik bide bağırsak enfeksiyonu için nidazol diye bi antibiyotik gibi birssy vermisti ama geçmiyor 1 haftadır kullanıyorum değişen birsey yok . Biz mama kullanıyoruz ishal olduğu zamn özledeki doktorumuz bebelac lf vermisti geçmişti onun sayesinde bugün vermeye başladım yine bakalım faydası olacak mı olmadı tekrar doktora giderim artık . Bizim hic katı olmadı hep su gibi arada pütürlu oluyor ama bez sayısı düşmüyor bizimde

Bizim abla 3200 doğmuştu bende kiyailiyordum 5. Ayında iki kat 1yasta 3 kat olsa yeter dediler doğum kilosunun önemli olan sağlık deyip bosvermek isitoteum ama bende boğumlari olan bebeye hasret kaldım

Kızlar 4 ay 12 günlük olduk gündüz uykusu berbat oldu 10 dk uyuyor sadece sizde de böyle mi durumlar sürekli ağlıyor birde aşırı huzursuz
Ben huni takıcam yakındır eşim bu halimizle yemekli misafir çağırmıştı evi kendi elektrikleyip teras balkon yıkadı bende tozunu alıp tuvaletleri yıkadım nöbetleşe yaptık yemekleri de 2 gun önceden hazırlamaya başladım ancak yetişti

Yok canım yani uyku araları oyuncak vs biseylerle oyalanmiyor mu birakina
Oyalanıyor. Mutfakta iş yaparken, çamaşır katlarken vs beni izliyor. Ara sıra elindeki oyuncağı ısırıyor. Ama hep aynı odadayız. Yalnız kalınca bağırıyor. Bazen anakucağında tuvalet eşiğine koyuyorum. Çünkü yalnız kalınca öyle bir bağırıyor ki boğazı yırtılcak sanıyorum. Bi kere banyo eşiğine koydum,banyo yaptım

Bende çinkoyu vermedim daha ya.katı dediğim pütürlü işte.normalde bazen iki günde üç günde bile yaptığı oluyodu hatta niye yapmıyo diyodum.şimdi ha bire bez değiştiriyorum .kıyafetlere çıkanda çabası.bizimki emiyo yediğimde mi oldu dedim ama yediklerimi değiştiriyorum yine de aynı.enfeksiyonu tahlille mi söylediler bize doğru düzgün ona da bakmadı sanki bi daha gidelim olmadı

Yok tahlile gerek duymadı kızım biranda mama içmeyi reddetti 8.9 saatte oda 100 cc anca içiyordu icincede midesini bulandiriyordu ve ishali beline kadar yapıyordu tüm bunları diyince bize bağırsak enfeksiyonu geçiriyor dedi doktor Allah var mama içmesi düzeldi ama işte bu ishali bir türlü düzelmedi .

Harika bizim de öyle oldu 4 beze sonra 1 beze düştü. Dünden beri kaka yapmıyor. Şimdi de kabız mı oldu acaba diyorum bugün yine meme reddi yaşıyoruz. 5 saat geçti almıyor. Bu da geçecek acıkınca alacak mecburen diye bekliyorum

Bence demir damlası ve probiyotiği gün içinde farklı zamanlarda değil de her gün aynı saatte vermem işe yaradı gibi geliyor cidden yapsalar dert yapmasalar dert haftaya rota aşısı var yine bozulmasa bari, bu reddetme bende de oluyor bazen hiç ısrar etme gündüz uykusunda uyanırken hemen al dene o zaman alıyor bazen öğleden akşama almadığı oluyor ama bir şekilde alıyor sonra hiç vazgeçmiyorum ama sinir de etmiyorum uykudan uyanma anlarını kolluyorum hep

maşallah diyim hemen nazar değmesin.kendiliğinden mi düzeliyo acaba diyet mi işe yaradı

Kızlar merhaba ben 2 ocakta doğum yaptım ve ilk reglimi 21 martta gördüm 2.si aynı şekilde düzenli bi şekilde oldu ama 3. reglimi henüz olmadım 9 gün gecikmem oldu başına böyle bişey gelen oldu mu ? Bu durum normal mi acaba

maşallah diyim hemen nazar değmesin.kendiliğinden mi düzeliyo acaba diyet mi işe yaradı
Bence düzelme zamanı geldi çünkü doktorun dediği sıkı diyete yeni başladım ve kardeşim unutup pilava tereyağı koymuş onu yemiştim o halde artmadı, 2 ayın sonunda ilaç gibi geldi inşallah rota aşısı bozmaz şu saat oldu hala 2 bez şimdiye 5i görmüştük önce

Ayin 18 inde leke geldi adet gibi 19unda azıcık oldu .leke gibi oldu ama adeet hic gelmedj ben simdi ne oldum karnim ağrıdı ama adet olmadi gelmedi tam ne olduğunu bilemedm. Hala damla damla geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…