2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bence düzelme zamanı geldi çünkü doktorun dediği sıkı diyete yeni başladım ve kardeşim unutup pilava tereyağı koymuş onu yemiştim o halde artmadı, 2 ayın sonunda ilaç gibi geldi inşallah rota aşısı bozmaz şu saat oldu hala 2 bez şimdiye 5i görmüştük önce 😇
Rota bir şey yapmıyor ya

Bence demir damlası ve probiyotiği gün içinde farklı zamanlarda değil de her gün aynı saatte vermem işe yaradı gibi geliyor 🥰cidden yapsalar dert yapmasalar dert haftaya rota aşısı var yine bozulmasa bari, bu reddetme bende de oluyor bazen hiç ısrar etme gündüz uykusunda uyanırken hemen al dene o zaman alıyor bazen öğleden akşama almadığı oluyor ama bir şekilde alıyor sonra hiç vazgeçmiyorum ama sinir de etmiyorum uykudan uyanma anlarını kolluyorum hep
Israr etmedim dediğin gibi :) zorla uyudu. Uyanırken uykulu iken emzirdim. Bir kaç saat sonra da kaka yaptı şükür :) rota aşısı bizi etkilemedi. Ama sağlık ocağı aşıları etkilemişti. Ben de bu ayın sonunda yaptıracağım rotayı.

Israr etmedim dediğin gibi :) zorla uyudu. Uyanırken uykulu iken emzirdim. Bir kaç saat sonra da kaka yaptı şükür :) rota aşısı bizi etkilemedi. Ama sağlık ocağı aşıları etkilemişti. Ben de bu ayın sonunda yaptıracağım rotayı.
Ah minnak ya hayır emeceksin ne bu naz 🤭bizim vakti geldi geçiyor bile haftaya yaptıracağız biz de artık

Kızlar çok zordayım asla durmuyor bu sıçrama olayı çok mu sürüyor harika hftalara göre sicramadayiz. Ama ne uyku var ve oyalanmak hep ağlıyor. Ne olur bir dua edin de düzelsin🥲
Uzun süre ağlayan bebekle uğraşmak nasıl bişey en iyi ben bilirim şu iki üç gün harici yerlerde süründük resmen biz bu atak dönemini erken mi yaşadık yoksa önümüzde o var da fırtına öncesi sessizlik mi bilmiyorum ama inşallah senin bebeğin de rahatlar bizimkinin de şuan olan sakinliği daim olur 🤲🏻

Uzun süre ağlayan bebekle uğraşmak nasıl bişey en iyi ben bilirim şu iki üç gün harici yerlerde süründük resmen biz bu atak dönemini erken mi yaşadık yoksa önümüzde o var da fırtına öncesi sessizlik mi bilmiyorum ama inşallah senin bebeğin de rahatlar bizimkinin de şuan olan sakinliği daim olur 🤲🏻
Amiinnn inşallah 🤲

Kızla bugun bi video karşıma çıktı kadin devletin verdiği demir damlasını kullanmış ilk çocuğunda ama çocuğun disleri çok kötü olmuştu 9 yaşındaydı daha süt dişlerini dokmemisti 2. Çocuğunda vermemiş paralı olanj alıp vermiş ve kızın dişleri sağlam süt dişlerini dökmüş bisey olmamıştı şimdi bende merak ettim cidden böyle etkisi varmi demir ilacının bide biz 3 ay devletin verdiğini kullandık şimdi kullanmıyorum 1 aydır lipofix veriyorum çocuğa

Kızlar çok zordayım asla durmuyor bu sıçrama olayı çok mu sürüyor harika hftalara göre sicramadayiz. Ama ne uyku var ve oyalanmak hep ağlıyor. Ne olur bir dua edin de düzelsin🥲
İnşallah düzelir biz Sıçramayı geçtik içinizden geçti diyebilirim 🤣 çocuklar 4 ayı geçince bi düzen istiyor bence yat saat kalk saati gibi vücut bi uyum istiyor.

😭😭 hiç iyi değilim ben. Neden bu kadar zor neden ağlıyor neden uyumuyor 😭
O duyguyu çok iyi bilirim 3 3 buçuk aya kadar bebeğim katılırcasına ağlardı elimden hiç bişey gelmiyordu sürekli sakinleşsin ağlamasın diye memede dururdu çok zor günlerdi 😥 ama sizinki şimdi neden ağlıyor acaba atak mı 😔

Hatta 11 12 saat uyumadığını bilirim yeni doğan bebek o kadar uykusuz kalır mı Instagram'da paylaşımlarda yeni doğan bebek 18 saat falan uyuması gerektiği yazıyordu çok üzülüyordum uyumuyor gelişimini etkiler diye sonra birden geçti şükür inşallah bidaha öyle olmaz sizin bebeğiniz de inşallah düzelir bi ağrısı falan mı var acaba

Kızla bugun bi video karşıma çıktı kadin devletin verdiği demir damlasını kullanmış ilk çocuğunda ama çocuğun disleri çok kötü olmuştu 9 yaşındaydı daha süt dişlerini dokmemisti 2. Çocuğunda vermemiş paralı olanj alıp vermiş ve kızın dişleri sağlam süt dişlerini dökmüş bisey olmamıştı şimdi bende merak ettim cidden böyle etkisi varmi demir ilacının bide biz 3 ay devletin verdiğini kullandık şimdi kullanmıyorum 1 aydır lipofix veriyorum çocuğa
Bizim doktorda devletin verdiği için bebekte huzursuzluk yapıyor dedi. Sidefer diye bir damlayı önerdi onu kullanıyoruz.

Bizim doktorda devletin verdiği için bebekte huzursuzluk yapıyor dedi. Sidefer diye bir damlayı önerdi onu kullanıyoruz.
Bizde başta ferrum kullaniyorduk kabızlık yaptı bize şimdi lipofix kullanıyorum şükür iyi şuan. Valla o çocuğun dişlerini gördükten sonra iyiki kabızlık yaptida bıraktık onu

Yaaa kıyamam sana geçecek canım sabret sadce 4. Ay atagindayiz ve bizimde çok zor geçiyor yapışık ikiz gibiyiz şuan evin icinde biri gelip oyalamasa onu tuvalete bile gidemiyorum .arada ağlama krizine tutar genelde uyumak isteyip uyuyamadigi zamanlarda yapıyor belki seninde öyledir

X