2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226

Valla benimde başıma geldi dedikçe içim rahatlıyor ama daha dikkatli olmak gerek bu korku bana yetti

Kizlar biz bugün 3 aylık olduk bu gaz damlalarını ne zmana kadar kullanıyoruz daha önceden kullanana tecrübeli anneler ne zamana kadar verdiniz .

Gazı yoksa gaz damlası kullanmana gerek yok canım mesela kızımın 50 günlük olduktan sonra gaz problemi bitti bende damlaları bıraktım oğlumda da 3 aylıkken bırakmıştım.

Yok kumluca mevkii idi kldigimiz yer. Belki bilirsin resim atayım bayıldık doğa harikasiydi.
Adrasan a da gittik Çıralı ya gidemedik ben hastalandim sıcak çarptı. Aslen nerelisin ailen nerede
Yok görmemişim burayı eşim de bende mersinliyiz ikimiz de aynı yerden olunca artık gidelim dedik

Bebeğin Odasını ayıran var mı arkadaşlar , gece kesintisiz uyuyor 5 saat falan sallanmaya da ihtiyaç duymuyor ayırayım diyorum

Bebeğin Odasını ayıran var mı arkadaşlar , gece kesintisiz uyuyor 5 saat falan sallanmaya da ihtiyaç duymuyor ayırayım diyorum
Bebegin odasi ayırmak için çok erken doktorlarda bunu önermez. Sorun sadece uyanması değil ki olası boğulma vs risklere karşı sizin bulunduğunuz odada olmalı. Ne çabuk sıkıldınız minnaktan biraz tadını çıkar kokusuyla uyu aynı odada. Benim büyük kızım bile kardeşi doğalı odasını bıraktı geldi yanımıza. Öyle kolay değil onlardan kurtulmak yani

Ne kadar yanlış yorumlamışsınız kurtulmak sıkılmak vs zaten herkes kendini en iyi sma görüyor yani ben şimdi de başka odada olup nefesi değişse anlıyorum teknoji de gelişti kamera ses görüntü . Doktor size zor olmayacaksa 3 aydan sonra ayrılabilir dedi. Basit aramalarla da yanlış olmadığı görülebilir

Eklentiler

• IMG_8179.jpeg
    116,3 KB · Görüntüleme: 30
Biz de aynıyız canım şimdi kaldırdım 10 dk uyudu.gece desen saat başı kalkıyor bizim atak normalde haftaya ama şimdi böyleysek haftaya kafayı yemem an meselesi o zaman
Allah'tan bu atak 1hafta. Bundan sonraki uzun baya. Bizimki de evde ataklı resmen dün dışarı çıktık devamlı uyudu arabasında. Çocuk gezerken iyi maşallah

Benim kızı anlatıyorsun aynı gün doğdular zaten

Doktoruna danışmadan bırakma yinede canım belki alternatif birşey sunar sana yada başka bi ilaç
Aynen canım sonrasında bende öyle düşündüm biraz araştırdım başka marka kullananlar olmuş onda sorun yasamamislar cuma günü doktora gittiğimizde soyliyicem bu durumu . Çok zor ya yapmadığı zamn çok huysuzlaniyor ve ağlıyor

Benim büyük oğlumun kilosu hep %90lik persentildeydi. Oyuzden hiçbir zaman yaşının kıyafetini giymedi. Şuanda bile 7yasinda ama 9-10 giyiyor. Bebekkende 2beden üstünü giyerdi. Şuanda kızımın kilosu normal ama yine de yazlık almadım. Çünkü her markanın beden ölçüsü farklı oluyor. Senin kızında muhtemelen ileri olacak ölçüleri. O üstünde yazan kiloya göre almadım ben hiç

Gazı yoksa gaz damlası kullanmana gerek yok canım mesela kızımın 50 günlük olduktan sonra gaz problemi bitti bende damlaları bıraktım oğlumda da 3 aylıkken bırakmıştım.
Hmm benim kızın hala gaz problemi var ya az önce gazı var diye ağladı kendi çıkarıyor surekli ama bazen böyle oluyor. olmadı bu ay da kullanayım ben

O yaşa kadar bekleyen arkadaşlarım sonra ayıramadı çocukta kendi alanını zor kabul eder gibi geldi bi şansımı denicem bakalım kabullenmezse geri gelir
Evet ablam, kuzenim en yakınlarımda görüyorum. Cocuklar 1, 2. Sınıf, ne kadar kararlı da olsak sabah uyandığımızda yanımızda oluyor diyorlardı. Ayırmayı ben de istiyorum. Kamerası telsizi hazır. İyi hissedince deneyeceğim.

Aynen öyle benim de büyük kızım depremden sonra odasına gitmiyor bende göndermem muhtemelen artik
Bi gün bizimde psikolojimiz düzelir inşallah kayıplarımızın o korku ile öldüklerini düşünmeden edemiyorum. Deprem anındaki çaresizlikle kızımı kucağıma alıp yıkılmasını bekledim. Kitaplık TV vs yere düşerken duvarlar da yıkılacak diye kucağımda bebeğim son duamı ettiğimi düşünüyordum. Ama bunu yenmeliyiz bi şekilde. Zamanı gelince odayı ayırabilirim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…