2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaa öylesi sakin bebe bize denk gelir mi . Garibanın yüzü gülur mu yine girdik kısır döngüye gram uykusu yok emzir gaz çıkar pitpitla salla köy gözler faltaşı. Kucakta uyur yerine koy gözler cingöz Recai dün , gece 3 te uyudu bugun Allah kerim

Molfix içeriği nasıl bilmiyorum olmadı onu deneyeceğiz çünkü bizde de 3 numara olmasına rağmen lastik izi oluyor. Prima pampers en iyisi aslında kalıbı falan da ama aşırı pahalı... sudokremin içeriğini iyi duymamıştım. Bir de bu pişik kremleri pamukla mi sürüyorsunuz bebeğe?
Aşıları da yaptırdığımizda insallah rahat bi şekilde atlatırız.. 3 aşıyı ayrı ayrı mı yapıyorlar ben tek seferde hepsini yapıyorlar sanıyordum. Off yavrucuğum çok ağlayacak

Herkes molfixden memnun anladığım kadarıyla bi serisi var mı kullandiginizin sleepynin bir sürü çeşidi var çünkü..
Bu ara kan da azaldı sanırım catlaktann dolayı dünden beri hiç bir bezde kan gormedim.. hapşırık sonrasi kaka kaçırmasın dikkat etmedim ben ya bakayım bir gözlemleyeyim

Asla uyuyacak gibi değil ben uykusuzluktan ölüyorum ama. kolum yoruldu sallamaktan ayağa geçiş yaptım 3 saat ağladık şimdi uyumaya çalışıyoruz. gazı var sürekli mama istiyor mama yedikçe gazı daha çok oluyor daha da çok ağlıyor kısır döngüye girdik bugün

Emzik kullanıyor musunuz artıları ve eksileri ne.. biz daha hiç kullanmadık çok kararsızım kullanmakta doğumdan önce almıştım ama hiç elim gitmiyor vermeye

Emzik kullanıyor musunuz artıları ve eksileri ne.. biz daha hiç kullanmadık çok kararsızım kullanmakta doğumdan önce almıştım ama hiç elim gitmiyor vermeye
Keşke baştan emzik verseydim. Memeyi tutmaz bırakır korkusu ile vermedim
Şimdi de emziği ve biberonu asla almıyor. Ne yapacağımı şaşırıyorum.

Hiç uyumadı mi bu saate kadar
Emerken uyuyor sonra emmeyi bırakıyor kaldırıp kucağıma alıyorum yatarak emiyor çünkü, kaldırırken gazı çıkıyor ona uyanıp sinir oluyor başlıyor süreç sonra bir şekil sakinleşti kucakta daldı diyoruz 10 dk demiyor şimdi büyük bir merasim ile kakasını yaptı onunla rahatladı uyudu

Bu günün suçu benim dolma yemem oldu galiba kardeşim bulgur ile yapmış o da fark ediyorum gaz yapıyor

Aynısı ya bizde evvel arabasıyla gezdiriyoruz yorgunluktan mahvoluyorum sinirli sinirli emiyo emziği bile

Kimyon atmışsındır bu bebelerde yediğimiz iyi şeyleri alsın

40 ından sonra bende bir kere denedim ama ağrısı çok oldu. Dediğin gibi ben de anlamadım. Sonra da cesaret edemedim. Şimdi de adet oluyorum. Bebekten dolayı cok yoruluyoruz ondan mı acaba, bilemiyorum
Emziriyorsak kuru oluyormuşuz , çözümü şu kaydırıcı jeller

Anlık benim kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…