2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Sucuk gaz yapar mi yaa ben genelde yiyorum yemesemde oyoe yesemde oyoe bizimde bagiris simdi durdu bulgur yedim aksam kimyon rezene anason karisimi ictim ama fayda etmedi. Tek düze yemek yemek istemiyorum vitamisiz kaliyorum boylede cocuk perişian oluyor benide perisan ediyor

Ne yesek gaz yapar yazıyor. Gaz yapmayan çok az şey var. Ben de kimyon rezene anason karısımı içtim. Hala uyumadık

Biz 26 Aralık doğduk aşıya 26 ocak gittik yarın da 26 şubat 2 ay olacağız pazartesi aşıya gün verdiler

Her gece 3den 6 ya kadar uyumams uyumak isteme ama dalamama sorunumuz var. Ne yapsam durmuyor. Huysuz ördek
Aaa kıyamam biz çok şükür uyuruz akşam 23.30 yatıyoruz 4 te kadar ,sonra meme veriyorum yatakta sabah 6-7kadar ama biz kızımla yatakta bir birimize sarılıp uyuyoruz

Aaa kıyamam biz çok şükür uyuruz akşam 23.30 yatıyoruz 4 te kadar ,sonra meme veriyorum yatakta sabah 6-7kadar ama biz kızımla yatakta bir birimize sarılıp uyuyoruz
Butun yolları deniyorum canım ama yok yani. Uykuyu hiç sevmiyor. 10 dk dalıyor sonra gözler boncuk gibi açık. Bezdum demek istemiyorum ama bezdum yani şuan.

Kızlar Adıyaman da oturuyorum söylemiştim zaten şuan çadırda kalıyorum burda maalesef sağlık ocağı falan kalmadı kızımın 2 aylık aşısını nasıl yaptiricam

Başka bir şehre gitmen gerekecek öyleyse o nasıl olacaksa söylemesi kolay tabi bize aklıma başka bir çözüm gelmedi hiç sağlık ocağı kalmadı dediğin için. Rabbim yardımcınız olsun

Tam gün gün. Mesela 17 ocakta doğumlu oğlum 16 Şubat'ta 30gun olunca bir aylık. Aslında kk da gebelik takvimi var öyle kolay oluyor.

Yatırdığın yeri sıcsk su torbasıyla biraz ısıtsan mı acaba ?
Mantikli onuda deneyeyim gaz kemeri kullaniyorim faydasi var mi halen cozemedim acikcasi eşim ışık istiyor diyor ama denedim dun bağırmasini enegllemedi ışık acik birakmakta ayakta salliyorum yatakta salliyorim yada kucakta bir sekilde uyuyor yatagina koyduktan 5 dakka sonra uyaniyor gündüz uykuya daha rahat daliyor ve daha uzun uyuyan cocuk gece kendimi paralasamda dalamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…