2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bişey olmaz demi poposuna destek koyunca masallah kilo filan kalmamış
[/QUOTE]
Dene canım sende. İlk başta ellerimle alttan tutuyordum. Senin bebiş biraz daha küçük herhalde deme. Biz 42 gunluk olduk artık daha rahat oluyor. Benim kilom mu? 5kilo kaldı doğum öncesine karın basen kısmında işte oda. Doğum öncesi 51kiloydum

Canım dün kontrolde doktor bna dedi ki. Bırak uyanmzzsa sabaha kadar besleme dedi artık sarılık şeker düşmesi vs risk olmadı dedi. Tüm gün memedeyse zaten gece beslenmsede olur.
Bu arada 1 buçuk ay için konusuyrum

Bugün doktora gittim kuzu beslenme ne Aralık'ta olmalı bazen gün içinde 40 dakikada bile ağlıyor dedim istediği her zaman ver dedi. Gece muhtemelen ağlar uyanır ama uyanmazsa 4-5 saat aç kalabilir dedi
Kızlar selamm nasılsınız bebisler nasıl doğumdan sonra buraya girmek biraz güç oldu
Oglusu olanlar sünnet yaptırdı mi acaba yada dusunen var mi
Yazın yaptiricam canim

Ağrısı mi vardi acaba. Gaz için bişey kullniyor musun
Kullaniyorum symbiosys kullaniyorum akşam sabahta nurse kullaniyorim dun sabah nursa kullanmadim birde disari çıktık migrosada ugradik orasi cok soguktu fazla durmadan hemen ciktim disardan daha daha soguktu soguk aldi demekki cunku gaz sanciis gibiydi tabi atak haftasida var

Bende yptiricam ablasına da yptirmistik.
2. Ay asilari ile yptirabilirsin dedi doktorumuz rotayı da.
Aynen oğlumda da oyle yapmıstık. Rotayı 2 ve 4. Ay olarak 2 doz olandan secmiştim. Hatta işk dozu 1 dk sonra kusmustu da süphede kalmıstım tuttu mu diye doktora sormustum. Virüs olduğu için temas etmiş olması bile yeterli sorun değil demişti. Daha sonra 1 yasında minik bir ishal vakası geçirmişti. Doktor muhtemelen rotavirüs ama görüyorum ki aşısı var hafif atlatır dedi. Ki öyle oldu. Ben belki bilmesem yaptırmazdım ama abimin kızı 8 aylıkken rota oldu 1 hafta hastanede yatmışlardı. O yuzden direk yaptırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…