2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Herkese merhaba 26 Mayis Persembe gunu hamile oldugumu ogrendim. B-hcg 354'tu. Bugun doktora gittim karindan ultrasonla bakti 2 mm gebelik kesesi var dedi bana gosterdi ama kese gibi degil de nokta görünüyordu. Sonra hcg ve tsh istedi. 2'de sonuçlarım cikacak. Benimle ayni tarihlerde olanlar kese gorundu mu sizde? Bir de sol yumurtalığım cok agriyor. Doktora soyledim normal dedi ama dis gebelikten cok korkuyorum. Listeye beni de ekler misiniz? Yas:34, 2.cocuk,tahmini dogum tarihi 31 Ocak 2023

Herkese merhaba 26 Mayis Persembe gunu hamile oldugumu ogrendim. B-hcg 354'tu. Bugun doktora gittim karindan ultrasonla bakti 2 mm gebelik kesesi var dedi bana gosterdi ama kese gibi degil de nokta görünüyordu. Sonra hcg ve tsh istedi. 2'de sonuçlarım cikacak. Benimle ayni tarihlerde olanlar kese gorundu mu sizde? Bir de sol yumurtalığım cok agriyor. Doktora soyledim normal dedi ama dis gebelikten cok korkuyorum. Listeye beni de ekler misiniz? Yas:34, 2.cocuk,tahmini dogum tarihi 31 Ocak 2023
Beta 2000 lerde falan zar zor alttan muayeneye kese görünüyor diye biliyorum

Benim de bir düşük bir de sağlıklı gebeliğim oldu canım. Adetin 30. Günü bhcg 48 çıktı. 4-15-48 şeklinde yükseldi. Pıhtılaşma sorunum var, kan sulandırıcı kullanıyorum. Benim değerim de düşük ama şu an bir problemim yok, Perşembe kontrolüm var hayırlısı olsun. İyi düşünelim iyi olsun 🙏
Benimde pıhtılaşma sorunum varda acaba tüm hamilelik boyunca mı koraspirin kullanıcaz dr 12 haftadan sonra keselim dedi ama emin olamadım

Kızlar bugün 3. Kez beta verdim. 78, 328, ve bugün 528 bundan sonra vermicem artık. Sizce nasıl. Sadece ikinciyi farklı yerde verdim.
Üçüncü değer birazcık düşük çıkmış ama merkez farklı olduğu için olabilir. %60 normal kabul ediliyor
Kızlar bu haftalarda sirt ağrısı bel ağrisi normal mi sizce ben paranoyaga bagladim
Normal canım
Bugün kanamam başladı kızlar, daha keseyi bile görememiştim zaten, perşembeydi randevum. Muhtemelen düşük yapıyorum, aramızdan ayrılıyorum 😔
Dur bakalım bazen oluyor öyle, inşallah iyidir bebiş
Hayırlı olsun canım, yakaladım seni 🤣 git 2022 yılı topicine bilgi ver gebe kaldım diye yolarım saçını başını eheh 😅

gunaydınn kızlarr cuma günü verdiğim sonuç yeni çıktı bhcg 166 oncesi 74 dü artış güzel çıkmış yani yerleşme kanaması yaşadım sanırım ya da eskilerin deyimiyle üstüne görme =)

sorum şu olacak tsh için belli bir sınır var mıydı 3,6 çıkmı
Canım benimki de 3,7 çıkmıştı hızlı bir şekilde troid ilacına başlattı doktor. Gebelikte 2-2,5 olmalıymış. Dahiliyeye sevk etti ve levotiron başlattılar. Hatta burdaki arkadaşlara sordum bazıları da aynı durumda, troid ilacı kullananlar var.

Benimde pıhtılaşma sorunum varda acaba tüm hamilelik boyunca mı koraspirin kullanıcaz dr 12 haftadan sonra keselim dedi ama emin olamadım
Ben tüm hamilelik boyunca her gün iğne kullandım. Gebe kalmadan önce bir gün iğne bir gün Aspirin şeklindeydi, hamile kalınca her gün iğneye döndük, aspirini bıraktım

gunaydınn kızlarr cuma günü verdiğim sonuç yeni çıktı bhcg 166 oncesi 74 dü artış güzel çıkmış yani yerleşme kanaması yaşadım sanırım ya da eskilerin deyimiyle üstüne görme =)

sorum şu olacak tsh için belli bir sınır var mıydı 3,6 çıkmış
Tebrik ederim canım 🥰 bende sonucunu bekliyordum senin şükür bak yerleşme kanaması imiş gerçekten 🤲🏻 Yerleşme kanaman adetten önce mi olmuştu peki adet günü mü ?

Canım benimki de 3,7 çıkmıştı hızlı bir şekilde troid ilacına başlattı doktor. Gebelikte 2-2,5 olmalıymış. Dahiliyeye sevk etti ve levotiron başlattılar. Hatta burdaki arkadaşlara sordum bazıları da aynı durumda, troid ilacı kullananlar var.
ay gideceğim hemen canım. teşekkür ederimm
Tebrik ederim canım 🥰 bende sonucunu bekliyordum senin şükür bak yerleşme kanaması imiş gerçekten 🤲🏻 Yerleşme kanaman adetten önce mi olmuştu peki adet günü mü ?

tam adet günümdü canım hatta beklenen günün gecesi. 2 gün de az miktarda devam etti. ilk gün pembeydi ama ertesi gün kahverengiydi

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim doktor cuma gelmeden tüm kan tahlillerini yaptır ne varsa bakalım demişti 6 tüplük kan aldılar, normalde benim damar çok zor bulunur ama oradaki hemşire cidden tek seferde çok güzel aldı ama ben 4.tüpten sonra gitmişim kan da tutmaz neye dayanamadım da öyle oldu anlamadım eşimin de aklı çıkmış 😂😂😂3 aylık oksapar da yazdırıp aldım aklım rahatladı bulamam diye korkuyordum 😅

Senle ben bı dogursak bu forum rahatlayacak 😂
Kızlar bugün sağlık ocağına gittim doktor cuma gelmeden tüm kan tahlillerini yaptır ne varsa bakalım demişti 6 tüplük kan aldılar, normalde benim damar çok zor bulunur ama oradaki hemşire cidden tek seferde çok güzel aldı ama ben 4.tüpten sonra gitmişim kan da tutmaz neye dayanamadım da öyle oldu anlamadım eşimin de aklı çıkmış 😂😂😂3 aylık oksapar da yazdırıp aldım aklım rahatladı bulamam diye korkuyordum 😅

X