2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızımı emzirmeye devam etmem de sakınca varmıdır kızlar doktoruna danışan varmı bu konu hakkında
Ben danıştım bebeğin kalp atışını duyduktan sonra kes dedi. Bebeğin kalbini duymadım henüz ama Ben kestim çünkü kızım aşırı meme emiyordu. Memede uyuyordu 15 aylık zaten zorlancağımı bildiğim için Annemlere geldim bu süreçte yardım ediyor sağolsun şuan 3.gün kestiğim bakalım

Kan sonucun çıktı mı canım
Çıktı canım değer artışım normal olunca doktora gittim. Değerim henüz 211 olduğu için kese görünmedi ama pıhtılaşma sorunum kaynaklı kanama olmuş olabilir dedi. Düşük önleyici iğne ve fitil verdi. Kese için cumartesi gideceğim.

Bende Adana'da yaşıyorum da hangi doktora gidiyorsun merak ettim
Metro hastahanesi Erkan Özer çok ilgili bir doktor ve gerçekten insanın içini çok rahatlatıyor muayenelerde. İlk gittiğim gün şu an keseyi görmemiz lazım dedi gördük 27 sinde gel kalp atışlarını duyalım dedi duyduk. Ne dese güveniyorum yani artık 😂😂Burada kalsaydım ondan devam ederdim. Açıkçası bilerek seçmedim rastgele oldu ama iyi bir tesadüf oldu. Ben de İstanbul da Ümraniye tarafına gideceğim oralarda önerisi olan olursa sevinirim 😊

Merhaba arkadaşlar, beni de listeye ekleyebilirsiniz. 28 yaşındayım muhtemel doğum tarihi 08.01.2023.
Ben de 8+1 haftalık gebeyim, ilk gebeliğim. Geçen hafta doktora gittiğimde kalp atışını duyduk ama normalden biraz yavaş dedi doktorum. Sıkıntı olur mu dedim ama yok sonuçta atıyor falan dedi ama içim rahat etmiyor. Bir de rahmim tersmiş onu öğrendim. Acaba içinizde bunlardan birini yaşayan vs oldu mu? Neden bebeğin kalbi yavaş atar anlayamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Benim de rahmim ters hiç bir sorun yok doktorumda olmaz dedi, ama kalp atışını bilmiyorum onuda doktor sıkıntı yok demiş içini ferah tut 🌸

Kızlar sabah kanamayla hastaneye geldim düşük yapmışsın kürtaja alalım seni dediler istemedim doktoruma gidicem dedim ona geldim baktı bebek orda kalp atışını var ama kanamam çok oyuzden hastaneye yatırım yapıldı dua edermiş benim için lütfen kanamam ara ara geliyor her an kürtaja alabiliriz seni diyorlar çok korkuyorum rahim ağzım şuan kapalı oyuzden bekliyorlar bide kalp atışı var ama korkuyorum çok

Kızlar sabah kanamayla hastaneye geldim düşük yapmışsın kürtaja alalım seni dediler istemedim doktoruma gidicem dedim ona geldim baktı bebek orda kalp atışını var ama kanamam çok oyuzden hastaneye yatırım yapıldı dua edermiş benim için lütfen kanamam ara ara geliyor her an kürtaja alabiliriz seni diyorlar çok korkuyorum rahim ağzım şuan kapalı oyuzden bekliyorlar bide kalp atışı var ama korkuyorum çok

X