2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaptırdım kromozom translokasyonum var maalesef azda pıhtılaşmam var. Pgt ile sağlıklı yumurta bulamadık normal denemeye karar verdil bu yılki 3. Gebeliğim bu sefer oksapar kullanıyoruz farklı olarak. Geç döllenmenin sebebi kromozom anomaliside olanilir tabii ama inş pıhtılaşmadandır ve sağlıklıdır bu sefer gebeliğim 🤲🏻
İnşallah canım bu sefer sağlıkla ilerlesin ❤️

Selizay Selizay dün aklımı dağıtmak için pikniğe gidip iki dk denizin kenarına ineyim derken bir ayağımın jet gibi öne kaymasına diğerinin üzerine tam yere oturmadan oturmama kaç puan verirsin 🤦‍♀️😅Allahtan yere hani sert oturup düşülür ya öyle oturmadım öyle olsa kesin bişey oldu diye dört dönerdim artık 🤷‍♀️😅

Selizay Selizay dün aklımı dağıtmak için pikniğe gidip iki dk denizin kenarına ineyim derken bir ayağımın jet gibi öne kaymasına diğerinin üzerine tam yere oturmadan oturmama kaç puan verirsin 🤦‍♀️😅Allahtan yere hani sert oturup düşülür ya öyle oturmadım öyle olsa kesin bişey oldu diye dört dönerdim artık 🤷‍♀️😅
Totonu kırmadıysan sorun yok, bebişe bir şey olmaz toto üstü düşmeye ahahah kuzum ya 😂😂😂😂

Bende senin gibiyim ya demin markette telefonum düştü panik olup bı anda çömeldim acaba bişey oldumu diye gripten tribe giriyorum😂😂😂😂
Halbuki insanlar neler yapıyor da bişey olmuyor bilerek düşürmek için oradan oraya kendini atıyorlar bizde işte az sesli hapşırsak eyvah diyecek moddayız😂😂

Geçmiş olsun Wonderfullady Wonderfullady ben de Adana'dayım eşimin işinden dolayı 1 senedir burdayız haftaya İstanbul'a gidicem. Dün değil de önceki gün akşamı doktor idrar yolu enfeksiyonu için ilaç vermişti onu içtim. Dün tüm gün su içtiğim halde içim yanıyordu ilaçtan kaynaklanıyormuş. Bi de üstüne hava sıcak hem içten hem dıştan yandım yani.

X