2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar bugün sağlık ocağına gittim doktor cuma gelmeden tüm kan tahlillerini yaptır ne varsa bakalım demişti 6 tüplük kan aldılar, normalde benim damar çok zor bulunur ama oradaki hemşire cidden tek seferde çok güzel aldı ama ben 4.tüpten sonra gitmişim kan da tutmaz neye dayanamadım da öyle oldu anlamadım eşimin de aklı çıkmış 😂😂😂3 aylık oksapar da yazdırıp aldım aklım rahatladı bulamam diye korkuyordum 😅
Kıııııızzz bayıldın mııııı amanın 🤣 hep o toto üstü düşmekten ahah

Kızlar selam .bugün 6+2 ve o kadar kötüyüm (((3 kilo verdim hiç birsey yemiyorum. Tüm kokudan kusma başlıyor. İşten ayrılmak kararı verdim. Otelde çalışıyorum ,serviste çok bulanıyor, yemekhaneye gidiyorum birsey yiyecem olmuyor tatlı çay içiyorum bu kadar . Sürekli uykum var , uyandım hemen yorgunum offff çok kötü yaaa

gunaydınn kızlarr cuma günü verdiğim sonuç yeni çıktı bhcg 166 oncesi 74 dü artış güzel çıkmış yani yerleşme kanaması yaşadım sanırım ya da eskilerin deyimiyle üstüne görme =)

sorum şu olacak tsh için belli bir sınır var mıydı 3,6 çıkmış
İlk üç ay 2.5 altı olması gerek diye biliyorum canım

Merhaba, ben de yeni üyeyim. Kısmetse ocak 2023 beklenen dogum🙏🏻8+5 haftalık hamileyim ama idrar yolları enfeksiyonu oldum 2 hafta önce ve antibiyotik bitti yine baktırdım geçmedi:KK43: doktor tekrar kullanmayalım vucudun atsın dedi ama akıntım var karnım hafif agrıyor gecmedi heralde .bebege ilk haftalarda bu durum sıkıntı yaratırmı kafama taktım bu durumu yasayan oldumu acaba:/
bende de aynı problem var su içemiyorum içim almıyor idrar yolları enfeksiyonu oldum. kahverengi akıntı geliyor bir de geçmedikçe canım sıkıldı.

Kızlar selam .bugün 6+2 ve o kadar kötüyüm (((3 kilo verdim hiç birsey yemiyorum. Tüm kokudan kusma başlıyor. İşten ayrılmak kararı verdim. Otelde çalışıyorum ,serviste çok bulanıyor, yemekhaneye gidiyorum birsey yiyecem olmuyor tatlı çay içiyorum bu kadar . Sürekli uykum var , uyandım hemen yorgunum offff çok kötü yaaa
Hepimiz aynı durumdayız canım 😭

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim doktor cuma gelmeden tüm kan tahlillerini yaptır ne varsa bakalım demişti 6 tüplük kan aldılar, normalde benim damar çok zor bulunur ama oradaki hemşire cidden tek seferde çok güzel aldı ama ben 4.tüpten sonra gitmişim kan da tutmaz neye dayanamadım da öyle oldu anlamadım eşimin de aklı çıkmış 😂😂😂3 aylık oksapar da yazdırıp aldım aklım rahatladı bulamam diye korkuyordum 😅
Sen eşinin yüreğine baya baya indireceksin bu süreçte Hari sanırım 😂☺️ Şifa olsun iğneler ♥️

Hanımlar nasil gidiyor? Ben fenalardayim. Ishal olacak gibiyim reflor sase ve metpamid kullanabilirsin dedi doktorumu aradım. Siz hic kullandiniz mu bu hftalarda 6+3 üm öğürme var birsey yiyemiyorum😞
Kızım hasta kusma ishal ondan mi gecti bilmiyrm.. doktor kullan desede korkuyorum ilac içmeye

Geçmiş olsun Wonderfullady Wonderfullady ben de Adana'dayım eşimin işinden dolayı 1 senedir burdayız haftaya İstanbul'a gidicem. Dün değil de önceki gün akşamı doktor idrar yolu enfeksiyonu için ilaç vermişti onu içtim. Dün tüm gün su içtiğim halde içim yanıyordu ilaçtan kaynaklanıyormuş. Bi de üstüne hava sıcak hem içten hem dıştan yandım yani.
Bende Adana'da yaşıyorum da hangi doktora gidiyorsun merak ettim

Kızlar sağlık ocağı 10. Haftada mı çağırıyor yoksa 15 de miydi unuttum ilk gebeliğim yani bir düşüğüm var ama ilk defa gelicek

Benim de 6+1 de iken mide bulantısı başlamıştı. Ara sıra yoğun oluyordu. Dr ilaçlardan da kaynaklı normal demişti. Şimdi 7+2 midem cayır cayır yanıyor. 2 gündür aralıksız yanıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Ben de öyleyim ya çok kötü 😔

X