2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaa, ben 6+1 de nokta gibi bir şey gördüm bir de idrara sıkışık gittim öyle düşün

Yaa, ben 6+1 de nokta gibi bir şey gördüm bir de idrara sıkışık gittim öyle düşün
Ay ne bileyim ya modum yüksek ya şeytan illa yandan çakıyor vesveseyi yolk karartısı bile yok simsiyah diye sıkışıklık işini hiç deme bak devlet ve özel hastahaneye iğneye rapor için gittim kendi doktorumdan önce ikisine de bakarlar diye sıkışık gittim ama nasıl bir sıkışmak tuvalete zor yetiştim hep

Ama ne zaman bizim doktora gidecek oluyorum hiç tuvalete gitmiyorum litrelerce su içiyorum sanki o su buhar oluyor dün zerre sıkışmadım ya bir öncekinde de böyle oldu

Bende cok vicdan yapiyorum en cok ta kizima haksizlik ediyorum gibi geliyor 2. Cocukta bukadar erken olmasi
Tam 2 yasindaydi bende memeden kstigimde. Memede süt bitmiş artik baba marketten süt alır icersin dedim ikna oldu. Bikac kez geceleri istedi meme ama yok kuzum bitmiş süt dedim.ucunada yara bandi ypistrdim. Birdaha istemedi. Insallah kolay gecer senin sürecinde..

Kese kaç mm idi kuzum

Ben aynıyım alma da verme de yok

Oyyy hadi hayırlı olsun canım

Kuzu kesenin tutunduğu yere göre bile değişiyor o, haftaya görüp duyacaksın merak etme
Aynen doktor keseye bile odaklanmayın dedi. Bakın ben oynattıkça şekli yapısı değişiyor. Şuan herşey yolunda mı yolunda bu bizim için yeterli bir bilgi dedi.. Ha-ri vakti var. İnş görünecektir

Ben de gözükecek diye umut ediyorum ya ama işte erken gitmenin sıkıntıları beklemek cidden insana kurduryor

Hemen keşiş moduna geri dön harim
Bugün o yüzden doğru pikniğe gidiyoruz evde kuruntu kuşu modu atmaya bak böyle korku sarıyor ama de ki kötü mü düşünüyorsun o da yok ben nedense bu kez ilerleyecek hissindeyim zaten böyle de bir manyağım hem olumlu hissedip hem böyle soran

Ben de gözükecek diye umut ediyorum ya ama işte erken gitmenin sıkıntıları beklemek cidden insana kurduryor
Aynen banada aynısını dedi. Bak erken yakaladın diye kesinlikle okuma yapma dedi.. Yok şöyle olursa böyle olursa diye… En son isteyeceğimiz normal giden süreçte stres yüklenmeniz…
Şimdilik yemene içmene dikkat et, folik asidini al. 10 gün sonra gel. Neler olacak 10 gün sonra bakarız dedi..

O çok normal be kuzum neler yaşadık. İnsanız nihayetinde bak mesela önceki gebeliğimde bir topicte kız 6 + Hafta ne bebek ne de yolk vardı simsiyah boş gebelik boş gebelik diye kendini yedi, son kontrole kesin kürtaja alacaklar beni diye gitti 1 hafta içinde hem bebek oluşmuş kalp atışı bile duyuldu. Bu çoooooook değişik ve özel bir süreç. Her şeyi bilmek bizi yıpratıyor. O yüzden pikniğin tadın çıkar, duman kok gel bakim

Ben iğne için erken yakalamak zorundaydım ama hep imreniyorum aaa 2 aylık hamileymişim haberim yokmuş diyenlere

Cidden önceki yaşadıklarımız olmasa ne zaten acayip gamsız bir insanım tövbe takmazdım gibicidden değişik bir süreç ya hem her gebelikte farklı hem bir hafta şöyle dursun aslına bir gün ara ile bile çok farklı bak sana az önce attığım 5+3 dünün ondan bir gün önce perşembe de özel hastahaneye gittik ya rapor için Allah aşkına o doktorun çektiği resime bak bir gün var arada

Eklentiler

• IMG_20220528_124018.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…