2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selamlar
Ben de 2022 Temmuz ayı tüp bebek transferi topiğinden geliyorum. Sat: 5 temmuz 2022. Hesaplamama göre Nisan ortası beklenen doğum tarihi. Yaşım 35.
Bu 3. Hamileliğim ancak diğerleri kürtaj ve düşükle sonuçlandı malesef
Bugün ilk defa ultrasona girdim, kese göründü. Umarım her şey yolunda gider hepimiz için. Allah isteyen herkesi anne yapsın, kucağını boş bırakmasın😇🙏🏻🙏🏻
Merhaba hoş geldiniz. Hepimiz sağlıkla kucağımıza alabilelim inşallah 🤲🏼

Beni de yazın kızlar :)
Yaş 29
İstanbul
10 nisan gibi doğum gözüküyor.
4.5 haftalık hamileyim.
3 ay önce 37 haftalık bebeğimi kaybettim Allah yine nasip etti çok şükür.
Hoş geldiniz, kaybınız için çok üzüldüm. Allah'ım bi daha böyle bi şey yaşatmasın, sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah hepimiz 🤲🏼

Ben daha bugün gördüm ilk kez keseyi, 8 mm ölçtü doktor. Sizin de 3.8 mm imiş demek ki. Vajinal mi bakıldı, vajinalde daha küçükken de görülebiliyo sizinki gibi. Ya da cihaz kaliteliydi belki de. Yani küçük olmasında hiçbir sıkıntı yok önemli olan büyümesi 🎈
Evet canım vajinal bakıldı rahmimin içe dönük ters olduğunu da söyledi ilk kez duydum bunu da :) bu sebeple vajinal baktı cumartesi günü tekrar gideceğim sağlıkla bu süreci atlatalım inşallah🙏🏻

İyi geceler kızlar. Bugün muayenem vardı. Keseyi ve kalp atışını gördüm. 🥰 kese altında kanama var düşük riski oluşturuyor dedi. Oksapar bitti Tekrar kullanmama gerek yokmuş farklı bir iğne verdi rahim içindeki kanama için. İki hafta sonra kontrole çağırdı o zamana kadar ayakta kalmadan bolca yatarak dinlenmem gerekiyormuş. İnşallah bunu da atlatacağız 🙏
Kuzum ya sen bunuda atlatıcaksın ins bebişe ve sana zarar olmadan merak etme bol bol dinlen askım bişey yapma

Selamlar
Ben de 2022 Temmuz ayı tüp bebek transferi topiğinden geliyorum. Sat: 5 temmuz 2022. Hesaplamama göre Nisan ortası beklenen doğum tarihi. Yaşım 35.
Bu 3. Hamileliğim ancak diğerleri kürtaj ve düşükle sonuçlandı malesef
Bugün ilk defa ultrasona girdim, kese göründü. Umarım her şey yolunda gider hepimiz için. Allah isteyen herkesi anne yapsın, kucağını boş bırakmasın😇🙏🏻🙏🏻
Amin canım hosgeldin benimde sat 4 temmuzdu:) saglıkla ilerlesin tüm bebişlerimiz

Evet canım vajinal bakıldı rahmimin içe dönük ters olduğunu da söyledi ilk kez duydum bunu da :) bu sebeple vajinal baktı cumartesi günü tekrar gideceğim sağlıkla bu süreci atlatalım inşallah🙏🏻
Vajinalde daha küçük bile görebiliyolar.
İnşallah canım sağlıkla atlatalım, sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🤲🏼

Ay ben öğrediğimden beri kabızım yavrum ya. Afedersin resmen 3 günde bir yapar oldum. Daha akşam bile bu konuda sıkıntım vardı 🤦🏼‍♀️
Bende allah tan tersi oldu cok zor kabızlık kuzum ya gerçekten bol kayısı tüket süt iç bide ılık suya bal ekle bir kasık iç onu hergün

Bende allah tan tersi oldu cok zor kabızlık kuzum ya gerçekten bol kayısı tüket süt iç bide ılık suya bal ekle bir kasık iç onu hergün
Ilık suya bal ekleyip deniyim onu canım. Kayısı yiyorum arada, su da çok içiyorum ama

Ilık suya bal ekleyip deniyim onu canım. Kayısı yiyorum arada, su da çok içiyorum ama
Canım çalışıyorsan bu dediğim zor olur ama evdeysen bir kac saatte bir çok küçük küçük ye
Bağırsaklar bu dönemde yavas calisabilir. Yani sen ye sindirsin sonra tekrar ye gibi yaparsan daha rahat edersin

Canım çalışıyorsan bu dediğim zor olur ama evdeysen bir kac saatte bir çok küçük küçük ye
Bağırsaklar bu dönemde yavas calisabilir. Yani sen ye sindirsin sonra tekrar ye gibi yaparsan daha rahat edersin
Çalışmıyorum şu an canım, sağ olasın bi deniyim onun faydası olabilir gerçekten

X