2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
B BarbieveKen Son olarak beni mazur gör
İlk hamileligimde bilsem ki down sendormlu sonlandırmak isteyebilirim ama dinen yapamam diye çok düşündüm. "Normal" bir çocuktan daha az sevilir diye düşündüm.

Ama anne olunca anladım ki doğan çocuğumun sadece kafasi olsa baska hic uzvu olmasa yine de onu aynı derecede sever ve ona bakmak isterdim aynı tutkuyla. İnşallah istersen Allah nasip ederse 2. Çocuğunda beni cooook iyi anlayacaksın. Sonra bilmek bilmemek her şey anlamsız kalacak. Anne olmanın en güzel ve en zor yanı da bu bence koşulsuz duygular ve fedakarlık
Ben karakter olarak tanıdığım kadarıyla seni çok sevdim. Annelik beni çok değiştirdi. Sadece kızıma değil hayata karşı çok değiştim.

Bu konular çok hassas konular canım
Ben testi yaptırdım Allah nasip ederde sağlıklı çıkarsa ne ala ama aksi bir durum olursa ne yapacağımla ilgili inan bir fikrim yok.
hayatımdaki bir sürü değişkene göre karar vermem gerekecek bunu biliyorum.
Sadece ben ne olacaksa onu önceden bilmek istiyorum testi yaptırmamdaki tek amaç bu
Belirsizlikle baş edebilen biri değilim ben malesef
Ya da doğum yaptıktan sonra o yükü kaldırabilecek güçlü bir duruşum olmaz bunu biliyorum
Belki ikinci olsaydı daha güçlü olurdum dediğin gibi ama şu an değilim

Cinsiyet için bi terori daha duydum arkadaşım dedi 🤣
Bhcg 2 kat veya 2 katından biraz az gibi artarsa erkek bebek
2,5 kattan fazla bol bol artıyorsa kız bebek olur diye 🤣🤣🤣
Oğlumda 2 kata uyumlu artış olmuştu hep.
Cinsiyet öğrenenler veya çok bebekliler bu mevzuya da bi el atsa heyecanlı heyecanlı şeetseek 🤪

Ben ilk öğrendim 84- sonra 226
Bi daha da baktırmadım
Kız mı erkek mi şimdi cevapla bakalım 😂

Yok canım benim lafım bebeği her türlü doğurucam yaptırmıcam diyenlere değil seni de çok iyi anlıyorum ve zaten her türlü doğurucam diyenlerin zaten cesaretine ve azmine de hayranım.

Ama bilimin önerisi çok basit
Tarama testlerinde sana yüzde yüz garanti vermiyorken bunu üstüne basa basa söylüyorlen insanların bunu ısrarla anlamaması, yok öyle dediler böyle oldu diye diretmesi bu anlamda tıpın itibarsızlaştırılması gerçekten acımasızca geliyor.

Amniyonsenteze kadar gidemeyecek olan ikili test vs yaptırmasın boşuna kafasını karıştırmasın bitti nokta bence bu konuda 😃
Süper aynı yerdeyiz sevindim💕

2 gün arayla verdin değil mi?
3 kat artmış oluyor. 👧 😂
Bakalım ne kadar tutacak bu teori veya kaç dakika sonra çöp olacak fkfkf
Hadi çöp yapayım kızımda ilk degerim 57ydi
48 saat sonra 112ydi🤣 hayırlı işler bol güneşler 🤣 yok mu yeni teorisi olan🤣🤣

İnanılmaz cidden 😕
İşte böyle örnekler olunca yaptırsam da sonuca inanmayacağım zaten. O kadar örneği var ki. Benim için Uzak durmam en iyisi net bir şekilde😑
Ben de kk da amniyosentezle düşük yapan sonra sonucu temiz çıkan okudum ona takilmistim , inşallah hicbirimiz yaptırmak zorunda kalmayız

Selamlaaaar tekrardan bugün 9+1’iz kontrole gittik ve karından ultrasonumu paylaşmak istedim. Acil cinsiyet tahmini yardımııı :)

Eklentiler

• 07B5E879-DFF9-4FFD-94A2-2D6D1898DA1A.jpeg
    07B5E879-DFF9-4FFD-94A2-2D6D1898DA1A.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 47
Cinsiyet için bi terori daha duydum arkadaşım dedi 🤣
Bhcg 2 kat veya 2 katından biraz az gibi artarsa erkek bebek
2,5 kattan fazla bol bol artıyorsa kız bebek olur diye 🤣🤣🤣
Oğlumda 2 kata uyumlu artış olmuştu hep.
Cinsiyet öğrenenler veya çok bebekliler bu mevzuya da bi el atsa heyecanlı heyecanlı şeetseek 🤪
Yok canim , benim beta 22 temmuz 30 du 28 temmuzda 1128 çıktı, hatta acaba ikiz mi demiştik 🤣 şimdi büyük olasilikla erkek dediler

Kızlar yüzük testi, Çin takvimi erkek gösteriyor. Daha önce vajinal ultrason görüntüsü atmıştım ama arada kaynadı yorumlanmadı 🙊 Ramziye göre de erkek gibi geliyor. Sizce de öyle mi? Ultrason 6+2de çekilmişti

Eklentiler

• 42072EE4-8BB1-4443-9B02-9E1EFCB96042.jpeg
    42072EE4-8BB1-4443-9B02-9E1EFCB96042.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar yüzük testi, Çin takvimi erkek gösteriyor. Daha önce vajinal ultrason görüntüsü atmıştım ama arada kaynadı yorumlanmadı 🙊 Ramziye göre de erkek gibi geliyor. Sizce de öyle mi? Ultrason 6+2de çekilmişti
Ramzi ye göre kiz gibi ama ramzi çıkmıyor canim ya, benim yüzük çin tuttu gibi, belki senin de tutar😁

X