2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu gece rüyamda tanımadığım birisinin bebeğini kucağıma alıp uyuttum böyle içim huzur doldu resmen. Tabirine bakın erkek olamazsin cocuuuum

Eklentiler

• Screenshot_20220914-184833_Chrome.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 42
Ben hamileyken tipi bana huyu babasına çeksin diye dua ederdim 100% tuttu.
Kızım benim kopyam huyu da babası

Son gittiğimde ufak bi kanama alanım vardi doktorum kızını kaldırıyorsan ondan olabilir kaldirma dedi
Ama benim kızım 4.5 yaşında nerdeyse ve 20 kilo

Canım gayet iyi iki güne kadar sifir belirtiydi ama son iki gündür hafif mide bulantilari var birde akıntı onun dışında bisey yok senin nasıl gidiyor
Ağrım sızım yok çok şükür .ama ağzımda metalik tad var oda migdemi bulandırıyor bu tad hiç gitmiyor su içmek bile istemiyorum

Kızlar bişey sorcam doktora gittim bugün 9 haftalık oldum herşey yolunda yanlız ikili test için randavu alabilmem icin perinatoloji randavuyu açmış girip bakıyorum ama ikili test yapılmaz kimisinde ayrıntılı ultrason yapılmaz diye detay vermişler ben şimdi neye alicam

Detaylı yapılmaz diyen de demekki ikili yapılıyor olabilir cnm

Bebiş su an leğen kemiklerinin icinde canım ama rahim yukarı doğru büyüyor; gerginlik su an daha cok mavi kısımda olur ama sarı kısım sisecek olan yer sismeye başlamış da olabilir rahmin kavun kadar

Muhtemelen iç karnın dar canım ama belli olmaz dikine de buyuyebilir; bir yerden sonra yayilabilir de. Benim henüz bu kadar karnım yok ama kızımda yayvan olmuştu. Çatlama işi biraz şans genetik vs :) bol su ic ve kremlen inşallah ise yarar ve catlamazsin

Ben 6 yaşındakını da alıyorum valla kucağıma . 2 yaşındakı da zaten kucakta sürekli
Ay ama dikkat et 6 yaşındaki için canım ya ben de bisiy olmaz diyordum kanama alani oluştu yoktu

Sifir tuzla mi yiyorsun cnm yemeği benimde preeklamsi rismim var ama sıfır tuz yapamıyorum bu defa
Yok canım doktorum sıfır tuz yapma dedi Kaya tuzu kullan dedi ki zaten öyle kullanıyordum ve de az kullan dedi. Kendimi iyi hissetmediğinde tansiyona bakıyorum hemen . Ama yürüyüşü düzenli yapamıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…