2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
ben önceden de dümdüz göbekli bir insan olmadığım için neresi şişti anlamıyorum ama bi şişkinliğim var v
11+1 im bugün ve alttaki mankende çizdiğim yerlerden sarı olan yer mı şişmeye başlıyor, mavi olan mı:KK22: ikisinde de bir dolgunluk hissediyorum ama nerden şiştim anlayamıyorum bir türlü
hml.PNG

49A398D7-04E5-4C5B-BE46-893DE87032B8.jpeg

Bu benim göbeğim. Normalde böyle çıkmaz. Adet dönemleri hariç. Hamilelikten beri inmedi. Hep böyle. O yüzden yüksel belli dar kotlarıma elveda dedim. Benimki niye böyle şişti daha şimdiden anlamadım. Bağırsak problemi de yaşamıyorum. Karnın içi dar olunca çıkar denmesi doğru mu acaba. Öyleyse yandım. Çok şişer ve çatlar herhalde😢

madem hamile küloduna ya da pantolonuna geçen var o zaman sorucam
karnı ağrıyan var mı?
genişleme ağrısı gibi sızlama şeklinde ağrılarım oluyor benim
fazla oturunca bacak bacak üstün atınca daha çok :KK51:
benim adet zamanım gelmişse vuruyor geçiyor geçen bıçak batıyordu mesela bitti gitti. Bacak bacak üstüne atmadan oturamıyorum masada ağrı yapıyor banada :kahve:

Eki Görüntüle 3129953

Bu benim göbeğim. Normalde böyle çıkmaz. Adet dönemleri hariç. Hamilelikten beri inmedi. Hep böyle. O yüzden yüksel belli dar kotlarıma elveda dedim. Benimki niye böyle şişti daha şimdiden anlamadım. Bağırsak problemi de yaşamıyorum. Karnın içi dar olunca çıkar denmesi doğru mu acaba. Öyleyse yandım. Çok şişer ve çatlar herhalde😢
ay bide benim göbeği atsam 6 aylık sanırsınız :ruh: ama bebiş göbeği gibi duruyor kilo göbeği değil bu :KK71:

ay bide benim göbeği atsam 6 aylık sanırsınız :ruh: ama bebiş göbeği gibi duruyor kilo göbeği değil bu :KK71:
Böyle diyince mutlu oldum ya 😍😍💕Zaten öyle kilo aldığım da yok ama biraz erken geldi sadece. Karnım artık daha yayvan ve çıkık. İlk zamandaki fotoğraflarla kıyaslayınca farkı görüyorum. Hayırlısı artık😁

Canım çok şükür iyiyim. Tansiyon takibi yapıyorum artık. Şu an normal seyirde. Ama artık kabartma tozlu ve tuzlu şeyler yememeye çalışıyorum. Yani sodyum içeren şeyler. Tansiyonu yükseltebiliyor diye doktor uyardı. Bu vesileyle diyete de girmiş bulundum. Kilo kontrolü yapmam şart olmuştu. Zaten normalde de kiloluyum 😢 Dün kendi doktoruma da gittim çok şükür kalp atışı vardı yine. 4 ekimde yine gideceğim arada yine sıkıntılı bi durumum olmazsa tabi. Şimdilik Allah’a şükür iyiyiz 😊
Sevindim 🌸 tansiyon beni de yokluyor ara sıra . Önceki doğumum preklamsiyle olmuştu da . Bana da yürüyüş yap her gün demişti doktorum bol su içmek ekmek az yemek tuz az falan derken inşallah bir şey olmadan atlatırız 🥰

madem hamile küloduna ya da pantolonuna geçen var o zaman sorucam
karnı ağrıyan var mı?
genişleme ağrısı gibi sızlama şeklinde ağrılarım oluyor benim
fazla oturunca bacak bacak üstün atınca daha çok :KK51:
bende karın ağrısı değil ama gerginliği var şimdiden. normal pantolon giydiğimde kasıklarım ağrıyordu.

Küçük çocukları olan arkadaşlar sizce çocuklarımızı sık kucağımıza almamızda bi sakınca var mı 2 yaşında oğlum çok sık almamaya çalışıyorum ama çok düşkün en ufak bişeyde kucağa çıkmak istiyor
Ben 6 yaşındakını da alıyorum valla kucağıma . 2 yaşındakı da zaten kucakta sürekli 🥰

ben önceden de dümdüz göbekli bir insan olmadığım için neresi şişti anlamıyorum ama bi şişkinliğim var v
11+1 im bugün ve alttaki mankende çizdiğim yerlerden sarı olan yer mı şişmeye başlıyor, mavi olan mı:KK22: ikisinde de bir dolgunluk hissediyorum ama nerden şiştim anlayamıyorum bir türlü
Eki Görüntüle 3129949
Bebek henüz kemik altında . Bu haftalardan sonra yukarı sarıyla çizdiğiniz yere doğru çıkacak 😃

Sevindim 🌸 tansiyon beni de yokluyor ara sıra . Önceki doğumum preklamsiyle olmuştu da . Bana da yürüyüş yap her gün demişti doktorum bol su içmek ekmek az yemek tuz az falan derken inşallah bir şey olmadan atlatırız 🥰
Sifir tuzla mi yiyorsun cnm yemeği benimde preeklamsi rismim var ama sıfır tuz yapamıyorum bu defa

Benim bugün 8+5 ama normalden pek bi farkım yok gibi hafif alt karnım vardı aynı duruyor yüksek bel pantolonlarım olmuyor gerçi de anladığım kadarıyla 10 11. Haftalarda baya fark edecek

Benim bugün 8+5 ama normalden pek bi farkım yok gibi hafif alt karnım vardı aynı duruyor yüksek bel pantolonlarım olmuyor gerçi de anladığım kadarıyla 10 11. Haftalarda baya fark edecek
Bünyeye göre değişiyor herhalde. İş yerimde biri var mesela 6 aylık hamile. Bakınca hiç anlaşılmıyor hamile olduğu. Hatta acaba çocuğa bir şey mi oldu hamileliği sonlandı mı diye düşünmüştük karnını göremediğimiz için.

Böyle diyince mutlu oldum ya 😍😍💕Zaten öyle kilo aldığım da yok ama biraz erken geldi sadece. Karnım artık daha yayvan ve çıkık. İlk zamandaki fotoğraflarla kıyaslayınca farkı görüyorum. Hayırlısı artık😁
aha yayvansa kız hahaah sivri erkek oluyor sanırım . Benimde yayık ayran gibi :halay:

X