2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzumm yaa allah kolaylık versin bitanem sana da rast gitsin

Merhaba ben de çok yeniyim. Adetime 1 gün kala erken gebelik testiyle öğrendim. Kan testinde 598,0 çıktı dün.
Salı günü doktora gideceğim. Size doktorunuz kaçıncı haftada olduğunuzu söyledi mi? Söylediyse kaçmış? Ben hesaplama sitelerine baktım da 4 hafta 2 günlük diyor son adet tarihime göre. Doktorla görüşmek için sabırsızlanıyorum.

Ben de sadece kan verdim 2 gün ileride görünüyorum size göre.acaba benimki neden bu kadar yüksek çıktı normal mi ? Doktor için randevu oluşturcağım zaman söyledi şuan görünmez haftaya gel görünür diye daha hiç muayene olmadım

Zaten kan değeri 1 günde 2 katına çıkıyormuş diyorlar. O yüzden sizinki benden öndedir. Benim de bugün daha yüksek çıkardı sanırım yine kan verseydim.

Kuzum 1000 i geçince görürsün ya gayet güzel cıkmıs bence bidaha artıs takibine gerek yok direk gidebilirsin doktora bat tarihin kaç gün gecikince verdin

Hoş geldin canım. Sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım inşallah değerin baya yüksek aslında, pazartesiye falan bile görünür ama haftaya garanti olur. Bi kez daha kan ver bence artışı görmek için

3.gününde verdim ama burda çoğunlukla 1000 altı çıkanları gördüm o yüzden tedirgin oldum yarın tekrar kan vercektim bu yüzden
Vermene gerek yok bende bat günü verdigimde 553 dü salı günü 4 gün gecikmeyle keseyi bugün karından görüldü cok şükür bence seninde gözükür kuzum direk doktora git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…