2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar tek tek dönemedim kusura bakmayın. Medipola gittim 12 gibi baktı yani 7+4 haftalık ama bana geldikten 4 gün sonra kalbi durmuş dedi. Kürtaj yaptır dedi Sabah başlayan kanamalar çoğalıp devam etti parçalar falan. Sonra kürtaj için geldim müşaade odasına aldılar işte kürtaj yapacaklardı o zamana kadar bebek kendiliğinden düştü maalesef. Yumurta kadardı ya kocamandı. Hemen hemşireleri çağırdım onayladılar aldılar parçayı. Sonra ultrasondan baktılar parça kalmış yani yine de kürtajdan kaçış yok. Parçayı alacaklar bekliyorum o kendi düşene kadar mı bekleteceklrr acaba kaç saattir))

Velhasıl kızlar bebek düştükten sonra biraz rahatladım ağrım azaldı.

Hepinize teker teker teşekkür ederim yanımda oldunuz. Tanışmasak ta arkadaş gibi olduk. Hepiniz miniklerinizi sağlıkla kucağınıza alın ben yine ara ara gruba bakacağım çünkü sizleri o kadar merak ediyorum ki daha cinsiyetlerini öğreneceksiniz o heyecanınıza bem de ortak olacağım inşallah. Çok öpüyorum sevgiyle kalın.
yiyecek ekmeği yokmuş derler ya ilk trimesterda gitmesi daha hayırlısı hem senin için hem de sağlığın için ben 18.haftamda kaybettim inan o daha zordu.. Ve yanında oğluşun var bu çok güzel bişey ben onun sayesinde yıkılmamıştım.. En kısa sürede gel yanımıza :KK200: bol dua Rabbim sana ve evladına sağlık versinn

Canım çok geçmiş olsun. Bir hayır vardır bunda da. Ne denir ki bilemedim. Ne güzel ki bir yavrun var. Allah yine nasip eder. Her şey gönlünce olsun.
Çok teşekkür ederim güzel kalpli arkadaşım. Hayırlısı böyleymiş. Senin de herşey gönlünce olsun ♥️ sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini.

ama gruptan çıkmayı düşünmüyorum daha.)) Ara ara bakacam size.

Kızlar tek tek dönemedim kusura bakmayın. Medipola gittim 12 gibi baktı yani 7+4 haftalık ama bana geldikten 4 gün sonra kalbi durmuş dedi. Kürtaj yaptır dedi Sabah başlayan kanamalar çoğalıp devam etti parçalar falan. Sonra kürtaj için geldim müşaade odasına aldılar işte kürtaj yapacaklardı o zamana kadar bebek kendiliğinden düştü maalesef. Yumurta kadardı ya kocamandı. Hemen hemşireleri çağırdım onayladılar aldılar parçayı. Sonra ultrasondan baktılar parça kalmış yani yine de kürtajdan kaçış yok. Parçayı alacaklar bekliyorum o kendi düşene kadar mı bekleteceklrr acaba kaç saattir))

Velhasıl kızlar bebek düştükten sonra biraz rahatladım ağrım azaldı.

Hepinize teker teker teşekkür ederim yanımda oldunuz. Tanışmasak ta arkadaş gibi olduk. Hepiniz miniklerinizi sağlıkla kucağınıza alın ben yine ara ara gruba bakacağım çünkü sizleri o kadar merak ediyorum ki daha cinsiyetlerini öğreneceksiniz o heyecanınıza bem de ortak olacağım inşallah. Çok öpüyorum sevgiyle kalın.
Çok üzgünüm 😞
Umarım sağlıkla tekrar nasip olur ve güzel haberlerini biz de alırız 🌺

Canım benim cok geçmiş olsun öncelik tabikide senin sağlıgın rabbim insallah artık bundan sonra saglıklı gebelikler nasip etsin en yakın zaman da tekrar aramıza gel insallah 🙏🙏
Ya çok teşekkür ederim canım ♥️ inşallah hayırlısı bakalım.
Sen de inşaallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini.♥️♥️♥️

yiyecek ekmeği yokmuş derler ya ilk trimesterda gitmesi daha hayırlısı hem senin için hem de sağlığın için ben 18.haftamda kaybettim inan o daha zordu.. Ve yanında oğluşun var bu çok güzel bişey ben onun sayesinde yıkılmamıştım.. En kısa sürede gel yanımıza :KK200: bol dua Rabbim sana ve evladına sağlık versinn
Aynen kuzucum. Hayırlısı böyleymiş ama o kadar güzel bir duyguydu ki tekrar istiyorum Allah sağlıkla verirse. Senin de kaybına çok üzüldüm tabi o yavrucağın herşeyi oluşmuştur artık. Herşey Allah'tan. İnşallah bu bebişini sağlıkla kucağına alırsın canım.♥️♥️♥️

Canımsın sen. Çok sağol güzel kalplim benim. Hayatın hep güzellliklerle dolsun. Ailenle hep mutlu ol. Hep yanımda oldun. Bebeğini de sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Allah'ın işi yani doktor da şöyle dedi eğer bebek sorunlu ise vücut onun kalbini durdurup atmaya çalışıyormuş belki hasta embriyodur diyor. Bebek düştü ya o kadar rahatladım ki ağrı azaldı. Kadın vücudu ne kadar mükemmel yaratılmış hayretler içindeyim. Kasıla kasıla atıyor lüzum olmayan parçayı. İçimde kalıp bana zarar verebilirdi.

Ahh canım senin de ennn güzellikler etrafında olsun
mucizeler seninle olsun :KK200:

rahatlamana çook sevindim, en önemli şey senin sağlığın
kalan her şey hallolur
Hmm o zaman o ihtiyaca yönelir bakarsın.
Benim de hiç bilgim yok. Biz en baştan nasıl parçalardan oluşur bu arabalar ve nasıl kullanılır hepsini bi öğrenmeliyiz. Sıfır bilgi ile başladık😬

vallahi ders çok öğrenilecek, hangi birine çalışacağız bilmiyorum :KK70:
gözümde büyüyor bir sürü model vardır şimdi
bi de kullanmadan da bilinmez belkide
hele bi sağlıklılar haberini alalımda , tabi cinsiyette
alışverişler başlar

çok ta zorlamayın ki tamamen bıkmayın. Rabbim öyle bir sistem vermiş ki bebek ilk 3-4 ay anne depodan besleniyor :KK200: o yüzden bende bi kaç haftaya düzene sokup sağlıklı beslenmeye geçmek istiyorumçünkü yetersiz olduğunu hissediyorum.
Umarım en kısa zamanda biter de bu sorunlar daha sağlıklı düzenli beslenebiliriz

Kızlar benim ilk gebeliğim de gebeliğe bağlı olarak tsh yükselmişti 4.99 du doğum yapana kadar ilaç kullandım . Şimdi tekrar kan verdim gebelikten önce 0.942 ken şuan 3.5 a çıkmış yine ilaç kullanmam gerekiyor galiba 😔 anlamadım neden benim gebelikte yükseliyor normalde trioid problemim yok

Aynen kuzucum. Hayırlısı böyleymiş ama o kadar güzel bir duyguydu ki tekrar istiyorum Allah sağlıkla verirse. Senin de kaybına çok üzüldüm tabi o yavrucağın herşeyi oluşmuştur artık. Herşey Allah'tan. İnşallah bu bebişini sağlıkla kucağına alırsın canım.♥️♥️♥️
inşallah canım hepimiz alalım sağlıkla :KK200:

trendyolda bir kumaş parçası satıyorlar şunu bi incelesene

valla aynı kotlarımı giyorum aslında ama sanki rahmimde kasılma oluyor gibi hissettim, hatta çıkarınca ovuşturma ihtiyacı seziyorum. b
bende de hiç öyle lastikliydi kumaştı pantolon yoktur daha bu aydan da alışveriş yapmak istemezdim :KK22:
Kuzum bence de lastikli pantolonlar var hamilelerin değil de normal insanlar da giyiyor hamilelik sonrası da giyersin
Çok normal genislemeye baslamis olman

Canımmm senin mesajını yeni görüyorum ya kusura bakma 😍😍 büyümüş büyümüş birebir haftasını yakalamış teyzesi 🙈 3 hafta sonra tekrar çağırdı kontrole o zaman cinsiyet tahmini yapacak bakalım 😅
Geriden geliyodu dimi canım benimde 1 hafta gerideydi sata göre pazartesi randevum var sabah benim bidikta yakalamış olur insallah :KK36:

benim boynumda düzleşme var en ufak bir harekette hemen kasılıyor
sürekli bir kıtlatma ihtiyacı duyuyorum ve bebekleri oto koltuğuna koyarken o koltuğun 360 derece dönenini istiyorum. bu konuda tek kriterim bu.
oto koltuğu ile bebek arabasına yerleştirilen puset aynı şey mi
onu bile bilmiyorum
Ilk basta kullanirken evet canım sonra değişiyor yaklaşık 9. Ay gibi oto koltuğu alman gerekiyor

Canim sen eskilere hic bakma banada ikide bi mide bulantisi icin cok erken uyku hali bu haftada olmaz gibi seyler soyluyorlar kendi kendime acaba ben mi abartiyorum falan diyorum ama yok vallahi kendimden geciyorum uykusuzluktan falan artik dinlemiycem hic birini
Ilk gebelik olunca heralde tecrubemiz olmadigi icin acaba mi diyo insan. Iyi ki burasi var acik acik herseyi soruyoruz birbirimize destek oluyoruz ❤

Ben kızıma hamileligimi öğrendiğimden beri her seyi not tuttugum için biliyorum 14. Haftada belli belirsiz hareketler hissetmisim 16. Haftada da artık düzenli bebek olduğuna emin olduğum hareketler hissetmeye başlamışım canım zaten dediğim gibi en erken o zamanlar. Bu karın yağıyla da ilgili tabi çok göbekli birisi daha geç hissedebilir benim gibi gemi kalcali ama karnin az yagliysa daha erken olabilir 🤣 kendimi de gömdüm
Benim de karin bolgem hafif yagli ama 56 kiloyum kilolu degilim bakalim insallah en yakin zamanda hissederiz hepimiz 🙏 en azindan su muayene zamanim gelse de bian once gorsem bebisimi 1 ay cok uzun kaldi 4 gun 😂

X