2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar merhaba 4+6 beta değerim 11791. Henüz doktora görünemedim. Değer normal mi sizce?
Kızlar bugün doktora gittim. Beta değeri yüksek olmasına rağmen karından göremedi. Vajinal baktı. Hem normal keseyi hem yolk kesesini de gördü. Ultrasona göre 5+2 çıktı. Tek kese. Haftaya kalp atışı için çağırdı. Sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah

C
Çok şükür canım. Bebeğin crl.sine göre belirleniyor ama cihaza sata göre yazıyorsa o genelde yukarıda yazıyor Bebeğin boyuna goreyse crl.nin altında yazıyor

Ya aslında hem hevesleniyorum alayım randevu diyorum hemde sakin ol öylede böylede duyacaksın akışa bırak diyorum bakalım anlık karar değiştirebilirim
Bende öyle oldum daha erkene alacaktım randevuyu, sonra bugünkü randevumun iptal olacağını duydum, deyse bu süreçte bile bende kaç defa erkene alsam mı diye düşündüm durdum

Canım betan kaç çıkmıştı?

Merhaba kızlar malesef güzel haberim yok 7+0im bugun sata göre dr karindan bakti sadece keseyi gördü vajinal bakti bebegi ve yolku gördük ama haftasiyla uyumlu degil dedi bebek 5 haftadan küçük dedi kalp atisi da duyamadik kanamam falan da yok haftaya carsamba tekrar bakicak yoksa mecbur kürtaj olucak keseyi de cok begenmedi zaten benim de umudum yok hayirlisi diyorum artik hepiniz saglikla kucaginiza alırsınız umarim

Kürtaj için sakın acele etme en az 3 farklı yerde doktor görüşü al derim. Geç döllenme diye bir şey var

I ipti ye katılıyorum canim, bebekte yolk ta gozukmus her bebeğin gelişimi aynı olmuyor, kanamanda yokmus, keseyi niye beğenmedi anlamadim

Bebek zaten 5 haftadan küçük olsaydı ultrason cihazi goremezdi. Yani kese hemen gözüküyor ama içindeki bebek 6. 7. haftada gözükmeye başlıyor. Kesenin şekli için bisey diyemem biz Uzman ya da doktor değiliz ama size tavsiyem mutlaka başka doktora da gidin. En güvendiğiniz doktor bu bile olsa 2. Hatta 3.bir göz görmesinde bir sakınca yok.

Kuzum sakın kürtaja gitme bekle bence bir hafta daha kanaman yok lekelenmen yok geç büyür belki sonrasında yakalar ztn bence en az 2 doktora daha göster

Merhaba, ben de bugün olumlu haberler aldım çok şükür kanama alanı geçmiş, bebiş tutunmuş ama ilk 4 ay dikkatli olacağız yine de. Allah'ım herkese güzel haberler gelsin inşallah
Çook sevindim yazamadım bugün benim de kanama alanı küçülmüş bebek sağlıklı. 2 cm olmuş miniğim. Progestana devam edeceğim iki hafta sonra tekrar kontrole çağırdı.

Kızlar bugün herkes olumlu haberler almışken limon sıkmak istemezdim. Kusura bakmayın. Paylaşınca hafifliyor insan. Güzel haber alan herkese hayırlı olsun diyorum.
Çok ince fikirlisiniz iyi de kötü de bizler için , burada hepimiz sadece sevincimizi değil endişemizi üzüntümüzü de paylaşıyoruz. Siz de en yakın zamanda güzel haberler alacaksınız inanıyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…