2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Valla elimden keske daha fazlası gelse , ben ocaktan beri bu sıkıntıyı çekiyorum tüp bebek demişlerdi, siz 8 sene yazınca içim cız etti, Allah büyük kucağınıza doldursun inşallah, dua edeceğim
İlk klomenle başladık 8 yıl önce. 5 kez klomen tedavisi oldu. Hepsi tutmadı. 2 kez aşılama yaptık. Tutmadı. 5 yıl önce ilk tüp bebeği denedik. Tuttu. İlk zamanlar kanamalıydı. Ama sonra geçti. 21.haftada kanama oldu. Acile gittik. Doktor doğum başlamış dedi. 10 saat suni sancıyla doğurdum oğlumu. Rahim ağzı yetmezliği dediler. Çok zor günlerdi. Uzun süre toparlayamadım kendimi. Sonra iki kez kendiliğinden hamile kaldım. İkisi de kimyasal gebelik oldu. Geçen yıl tekrar tüp bebeğe cesaret ettim. Tek embriyo koyduk. Bebeği taşıyamama sıkıntısı olduğu için. Ama tek embriyo bölünmüş. İkiz oldu. Kanamalı bir hamilelikti. İki bebeğin de kalpleri atmadı, kürtaj oldum. Bebek sayfasını kapattım dedim.
Geçen ay kayınpederim parasını vereyim tekrar deneyin dedi. İki koyduk. İşte şu an bu durumdayız.
Maddi manevi çok zor süreçler. Allah isteyen herkese sağlıklı, hayırlı evlat versin.

Yok canım cihazın kendi ölçümü oluyor o demekki bebisin gununu yakalamış maşallah:) hatta ilerleyen zamanlarda daha ileri çıkabilir ben geçen büyük oğlumun 36 haftalık ultrason kağıdını buldum cihaz 40 hafta olcmus biraz iri Bi bebekti kendileri :d

Haha canım çok zor süreçlerden geçmişsin Rabbim ins mükafatını verir bu sefer sağlıkla alirsin kucağına

Tüp bebek olduğu zaman dinlenmek çok önemli canım etraftan gördüğüm kadarıyla ben senin yerinde olsam iptal eder wc dışında kalkmazdim

Hem psikolojik olarak hem bedenin ne kadar yorulmuştur kim bilir... Ama bu yolda devam edenler pes etmeyenler hep güzel sonuçlar alıyor Allahin izniyle, senin de bu sefer öyle olacak inşallah, mükafatını alacaksın, hiç kötüleri düşünme bu sefer farklı olacak inşallah

Fitil kullanmıyormusun?bendede çok az kanama oldu..fitil iyi etdi beni..Allah büyük canım.Meryem süresini oku

Fitil kullanmıyormusun?bendede çok az kanama oldu..fitil iyi etdi beni..Allah büyük canım.Meryem süresini oku
Evet tüp bebek olduğu için zaten embriyo konmadan başlıyorsun fitile. İğnesini de yaptırıyorum düzenli olarak. Okuyorum canım her gün.

Allah'ın izniyle herşey güzel olacak. Dualarım sizinle.

Kızlar bugün herkes olumlu haberler almışken limon sıkmak istemezdim. Kusura bakmayın. Paylaşınca hafifliyor insan. Güzel haber alan herkese hayırlı olsun diyorum.
İyiki yazdın canım..insan rahatlıyor resmen.Kimese deye bilmediyimizi burda ama açık yazib soruyoruz..Bir aile olduk.İn şa Allah hepimiz sağ salim çocuğumuzu kucağımıza alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…