2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Oyy masallah kuzum çok şükür ilk cinsiyet öğrenenlerimizden olucaksın valla heycanlı artık

Ya aslında hem hevesleniyorum alayım randevu diyorum hemde sakin ol öylede böylede duyacaksın akışa bırak diyorum bakalım anlık karar değiştirebilirim

Merhaba, ben tüp bebek ile hamile kaldım.
Bugun 6+6. Doktor seyahat etmende bi sıkıntı yok tatile gidebilirsin demisti. Bizde yer ayırttık 3 saatlik bir yer ama bugun kahverengi lekelenmem oldu, istirahat et bol su ic, yerlesmeden dolayı olmuştur, kırmızıya dönerse haber verin dedi. Sizce tatili iptal etmeli miyim? Korktum baya

Kızlar aşırı kanamam var. Doktora gittik. Kese iyi durumda. Fetüs oluşmaya başlamış dedi. Kalp atışını da gördüm ilk kez. Ama ses yok daha. İğne yaptı. Sadece tuvalete kalkacaksın dedi. Dua edin. Bu sefer sağlıkla kavuşayım evladıma. 8 senedir anne olmaya çabalıyorum. Yaşadıklarımı yazsam sayfalar yetmez. Allah rızası için dua edin.

Kızlar selamm. Bırı cınsıyetle ılgılı bısı paylasmıstı bulamadım kım oldugunu. Foto eklıcem sımdı fotoya gore kız mı erkekmı tahmını yapabılırmı o arkadas mesajımı gorurse eger

Eklentiler

• image.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 65
Drlar sıkıntı yok diyor seyahat için falan ama ben inanmıyorum. Aynısını yengem yaşadı. Sıkıntı yok falan dedi kadın da rahat davrandı bebeğini kaybetti. Onunki de tüp bebekti. 2.kez denemede yine hamile kaldı. Aylarca yatarak dinlendi. Dr harici bir yere de çıkmadı. Şimdi doğumuna 1 ay kaldı. Şu an daha rahat hareket ediyor. Ama ilk aylar çok önemli bence. Sizin tercihiniz tabii.

Aa sende hataydasın. Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah. Kalp atışı sayısını söyledimi

Rabi ki ederiz , sağlıkla kavuş inşallah, kac haftaliktin aniden mi oldu noldu

Bende en çok şehir hastanesiyle ilgili olumlu şeyler duydum, suda doğum var bile dendi, tabi ki birsey öğrenirsem, paylasirim

Doktorunuz izin vermiş sonuçta, çok fazla hareket etmeden dinlenerek bi tatil geçirirseniz bence sorun olmaz. Kahverengiymiş zaten lekelenmeniz. Progestan da kullanıyosanız rahat olun, çok hareket etmeden tatilinizi yapın bence

İnsallah saglıkla kucağına alır İptal ettik bizde bebekten önemli değil ya

Sen bilirsin tabi ama dinlen bence ya gitsen de tatil yapmayacaksın ki hep tedirgin olacaksın

Birden mi oldu kanamanız. Çok şükür bebiş iyiymiş. Dualarım sizinle nolur hep yatın ve kafanızı dağıtacak bi şeyler yapın yatarken. Eminim size sımsıkı tutanacak bebeğiniz

İptal ettik tatili. Tekrar aradım 2-3 gün dinlenmen daha iyi olur dedi. Progestan fitil kullanıyorum gunde 3 kez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…