2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ah çok üzüldüm canım inşallah en yakın zamanda sağlıklı bi bebek nasip etsin Allahım 🤲🏼😔
En son bebeği görmüştün sanki ama ya 😔
Evet ama kese büyümemiş o zamandan itibaren bozulmaya başlamış zaten lekelenmem vardı
Gece sanırım @TurnaBulut yazmıştı kesem çoktan bozuldu diye. Şimdide G gebelikyolunda yazdı. 2 side üst üste bugün yazınca bende bi kötü oldum durup dururken neden oldu acaba diye.
Sizde stres yapmayın inş güzel geçecek

Evet ama kese büyümemiş o zamandan itibaren bozulmaya başlamış zaten lekelenmem vardı

Bu durumda bile bize destek oluyorsun gerçekten utandım şuan. İnşallah kalbinin güzelliği için Allah en kısa ve hayırlı zamanda tekrar sağlıklı bir gebelik nasip eder.

Bende de tansiyon oldu ilk ölçümde ama orda hızlı yürümüştüm ve hava çok sıcaktı . Doktorum tansiyon ilacı ve kan sulandırıcı verdi . Ama bir haftadır normal çıkıyor sabah akşam . Endişelenme . Sadece takip et . sabah akşam yürüyüş yap tuz kullanma .
Öyle mi olabilir belki. Öğleden sonra 120 idi. Bu hafta takip edeyim belki de normale döner bakalım.

Benim kafam karıştı 🤔 şimdi bu gün kontrole gittim . 6+3 olmalıydı 6+2ydi. Buna tamam ama doktor kalp atışı dinletmedi. Duyulmuyor dedi . Ama herşey yolunda dedi . çağırdı tekrar 20 gün sonra . Sizce sorun yoktur dimi? Neden kalp atışı duyulmuyor dedi?

İnşallah bundan sonra her şey o güzel kalbinden geçen gibi olur
en güzel enerjiler hep seninle olsun 💙
Benim değil tanıdığım birisinin var kendisi zaten normalde riskli gebelik doktoru hekimliği cok güzel bej zamanında arastirmistim kizimi kaybedince ama maalesef yol çok uzak olduğu için elemistim

Yaa evet ben de şu an riskli gebelik falan yok çok şükür, çok iyi yorumları var diye gitmeye karar verdim sadece. Sence fazla bir tercih mi daha normal bir doktora mı gitmeliyim?
Benim kafam karıştı 🤔 şimdi bu gün kontrole gittim . 6+3 olmalıydı 6+2ydi. Buna tamam ama doktor kalp atışı dinletmedi. Duyulmuyor dedi . Ama herşey yolunda dedi . çağırdı tekrar 20 gün sonra . Sizce sorun yoktur dimi? Neden kalp atışı duyulmuyor dedi?

Nasıl öyle düşüyor gün sayısı olabiliyor mu öyle?
Vajinal bakmadıysa duyulmamıştır belki?
Benimde 6+1 karından duyulmadı

İnşallah bundan sonra her şey o güzel kalbinden geçen gibi olur
en güzel enerjiler hep seninle olsun 💙

Yaa evet ben de şu an riskli gebelik falan yok çok şükür, çok iyi yorumları var diye gitmeye karar verdim sadece. Sence fazla bir tercih mi daha normal bir doktora mı gitmeliyim?

Nasıl öyle düşüyor gün sayısı olabiliyor mu öyle?
Vajinal bakmadıysa duyulmamıştır belki?
Benimde 6+1 karından duyulmadı
Yoo bence çok doğru bir tercih imkanı olan herkes bence risk olsun olmasın bu tarz doktorlara gitse bebek kayıpları daha az olur

Belki kalp atımı yeni başladıysa duyulacak seviyede değildir canım. Duymaya gerek yok, kalbinin attığı ultrasonda çok net görünüyo. Bunu görmesi yeter doktora. Size de göstermiş olması lazım yanıp sönen minik kalp atışını

Banada aynısını söyledi..6 haftalıksın dedi..çok küçük dedi..duyulmuyor

Banada aynısını söyledi..6 haftalıksın dedi..çok küçük dedi..duyulmuyor
Acaba makinenin işlevine göre değişiyor mu 5+2 ilk doktor randevusunda dinletti , hatta burda biri kalp atışı dinlemenin zararından bahsetmişti onu özellikle sordum bu makine en son çıkan olduğu için hiç bir zararı yok olsa zaten ben dinletmem dedi , color diye bi uygulaması varmış onu gösterdi bu zararlı bunun ile bakılmaz diye A AloeeVeraa nın dediği gibi dinletmese de kalp atışı ekranda çok net görünüyordu pıt pıt atıyodu

Ya ben akşamları yürüyüş falan yapıyorum bazen gaza gelip hızlı yürüyorum. O zaman dikkat edeyim. İyi oldu bunu demen. Sağol canım.
Hayır hayır
Hızlı yuruyebilirsin. Bu dediğimi korkulacak bir durum olmayabilir diye söyledim. Yani normalde tansiyonu normaldir ama randevuya yetişmek için Hızlı yürüdüğü için alet yüksek olcmus olabilir anlamında söyledim kuzum.
Normal tansiyonun yüksek değilse hızlı yürüyüp yukseldiginde bir problem söz konusu olmaz.

Acaba makinenin işlevine göre değişiyor mu 5+2 ilk doktor randevusunda dinletti , hatta burda biri kalp atışı dinlemenin zararından bahsetmişti onu özellikle sordum bu makine en son çıkan olduğu için hiç bir zararı yok olsa zaten ben dinletmem dedi , color diye bi uygulaması varmış onu gösterdi bu zararlı bunun ile bakılmaz diye A AloeeVeraa nın dediği gibi dinletmese de kalp atışı ekranda çok net görünüyordu pıt pıt atıyodu
Bence makinaya bağlı..çunki makina konusunu açmasaydı..bende korkardım..ama kendisi söyledi 7 haftadan düşük olunca göstermiyor

Bende ilk kahverengi geldi..sonra kana çevrildi hemen..yani aynı günde oldu aynı saatde oldu.Doktora görün bence..
geçmiş olsun öbür yorumlarını gördüm sonradan ama yazmıştım yorumu, ben de devam ederse gideceğim.
şimdi nasıl geçti mi kanama

X