2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar maalesef kal atışlarını görenedik yeni oluşuyor 10 gün sonra gel dedi. Ve tansiyonum 135 çıktı bir hafta takip et yüksek olursa acile git bu ilk zamanlarda normal değil diyor dr. Sizde nasıl çıktı tansiyonlarınız.
Bana sağlık ocağında baktılar geçen hafta Salı günü benim de tam tersi baya düşüktü ama geçen hafta baş dönmem yorgunluk uykusuzluk çok vardı belki de ondan 4 5 gündür daha iyim bugün hastaneye gidicem bakalım

Günaydın kızlar 🥰bende bugün ilk defa gidicem kese için çok heyecanlıyım bana da dua edin inşallah bir sorun yoktur🙂🤲bide bişey sorcam normalde ultrasona sıkışık bı şekilde gidiliyor ya hamileykende mi öyle gitmek gerek ilk hamilelik olunca bilmiyorum 😂😂
İnşallah keseni görür hayırlı haberlerle dönersin canımmm şimdiden gözlerin aydın olsun inşallah hayır canım hiç farketmez nasıl istiyorsan öyle git sıkıntı olmaz

İnşallah keseni görür hayırlı haberlerle dönersin canımmm şimdiden gözlerin aydın olsun inşallah hayır canım hiç farketmez nasıl istiyorsan öyle git sıkıntı olmaz
Tamam canım teşekkür ederim 🥰❤️ ay çok heyecanlı hayırlısıyla inşallah göreyim 🤲

Kızlar maalesef kal atışlarını görenedik yeni oluşuyor 10 gün sonra gel dedi. Ve tansiyonum 135 çıktı bir hafta takip et yüksek olursa acile git bu ilk zamanlarda normal değil diyor dr. Sizde nasıl çıktı tansiyonlarınız.
Erken haftalardasin preeklamsi 20den sonra başlıyor siz düzenli takip yapın yüksek seyrederse kardiyoloji bölümüne gidin

Daha erkendir belki canım kaç haftalıktın tam. Tansiyon da 13.5 çok aşırı yüksek değil, heyecanla falen da yükselmiş olabilir takip edersin ama çok değil o kadar ya.

Selamlar, 4. haftada yaşadığım halsizlik, uyku hali, libido düşüklüğü gibi belirtilerin hepsi 2-3 gündür kayboldu. Memelerdeki ağrı falan da bayaa azaldı. Alt karnımda da hafif bir ağrı hissediyorum. Şu an 5 hafta civarındayım, cuma gününe kalp atımı görmek için çağırmıştı doktorum ama belirtiler böyle azalınca endişelendim biraz. Böyle olan var mı?

Gittim duydum o harika sesi çok güzeldi çok şükür duydum 🥺❤️😌😍 ama 1 2 saniye sürmedi dinletmesi sizde de mi öyleydi acaba

Ama doktor berbattı ya bitsin gitsin kafasndaydi eşimi de almadı içeri. Kadına kaç mm bebek diom gram mi ne gramı dio gram değil mm diom haa tamam dio tüm hevesimi tüketti ya öyle kasvetli biriydi.

Yaaa üzüldüm adına ama neyse sağlıklı olsun da varsın biraz geç duy 🤲❤️

Selamlar, 4. haftada yaşadığım halsizlik, uyku hali, libido düşüklüğü gibi belirtilerin hepsi 2-3 gündür kayboldu. Memelerdeki ağrı falan da bayaa azaldı. Alt karnımda da hafif bir ağrı hissediyorum. Şu an 5 hafta civarındayım, cuma gününe kalp atımı görmek için çağırmıştı doktorum ama belirtiler böyle azalınca endişelendim biraz. Böyle olan var mı?
Merhaba canım bende şuan 5+2 yım bende de aynı şekilde geçen hafta uyku hali halsizlik baş dönmesi göğüs ağrısı vardı hatta bir kaç defa uyuya kaldım televizyonun önünde. Bu hafta sadece göğüs ağrım var diğer belirtiler yok şuan birde iştahım açıldı. Bence normal hafta hafta biseyler degisiyo sanki

X