2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ovulasyon hakkın bısey sorucam size acaba sureklı neden pozıtıf ckar 10 gundur pozıtıf adetimde gecikti
Hamile olabilirsin canım. Daha önceki gebeliğimi önce ovulasyon testiyle öğrendim. Zaten gecikmen de varmış, gebelik testi yapmadın mı

Hamile olabilirsin canım. Daha önceki gebeliğimi önce ovulasyon testiyle öğrendim. Zaten gecikmen de varmış, gebelik testi yapmadın mı
Evet adetim 4 gun gecikince ilk ovulasyın yaptım pozıtıf gorunce gebelık yaptım o negatıftı işte anlam vremedim

Ya bugün bı kaç mesajda denk geldim canım yolk sac ne ya ben bilmiyorum
Bebeğin beslenme kesesi canım. Kesenin içinde bebekten önce yolk sac görünür ve bu boş gebelik olmadığını, kesenin içinde bebeğin de olduğunu gösterir. İlk 3 ay yolk sac sayesinde beslenir bebek bizim depolarımızdan, sonra kordona dönüşür

Peki hiç koyulaşmadı mı. Yani her gün yaptıkça o pozitif ikinci çizgi çok çok koyulaşmaya başlıyo ve ilk çizgiden daha koyu oluyo zamanla

Ya kızlar iştahınız ne durumda zerre iştahım yok ya

Benim de hiç yok. Kendimi zorluyorum ama. Özellikle yemeğin pişerken yaydığı koku çok rahatsız ediyor. Ama piştikten sonra yiyebiliyorum. Annem hep diyor ki sana hamileyken hiçbir şey yiyemedim canım istemiyordu; ama şimdiki aklım olsa zorlardım senin için. Bana akıl veren olmadı sen öyle yapma diyor.
Kusturacak kadar mide bulantısı olmuyorsa bir şekilde yemek lazım bence. Faydalı besinlerden seçim yaparak.
Bir yandan da iştahım pek yok kilo almam fazla diye seviniyorum. Stres yapınca da iştahım çok kapanıyor. O da ayrı konu.

Ay bende zorluyorum ama yok yani şimdi zorla kendime çorba yaptım sadece çorba icicem yok yiyemiyorum bisey

Anladım canım teşekkür ederim

Peki hiç koyulaşmadı mı. Yani her gün yaptıkça o pozitif ikinci çizgi çok çok koyulaşmaya başlıyo ve ilk çizgiden daha koyu oluyo zamanla
4-6-8-9-10-11 gunleri testi bak bakalım koyulasma varmı

İlginç bir şekilde sabahları bende iyi oluyorum kahvaltı normal yapıyorum ama gün içinde hiçbir şey yiyemiyorum cnm istemiyor
Bana Dr um bulantı için ilaç vermişti canım dayanamadım az önce içtim bir tane umarım iyi gelir. Hamilelikte sabah bulantıları olur derler hep bizim ki tam tersi oldu sanki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…