2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hepsi unutuluyor şahsen kendi adıma çoğu şeyi unutmuşum sanki ilk gibi heyecanlıyım ama benim 5 yıl var tabi arada

Aa demek öyle bir olumlu yanı varmış, hiç bilmiyordum, sevindirdiniz beni Yarın 5+4 olarak gideceğim, bakalım ne diyecek doktor Çok sevindim sizin adınıza, sağlıkla gelsin❤

Doktorum gebelik öncesinde New Life B12 Plus önermişti şimdi de onu kullanmaya devam ediyorum. Dil altında eritiliyor hemen de eriyor zaten tadı da hiç rahatsız edici değil. Görsel olarak ekliyorum araştırabilirsin. 12. haftaya kadar kullanmamı istedi. Sonrasında başka bir şeye geçeceğiz dedi ama hatırlamıyorum

Eklentiler

• C211DA2E-9601-4C7D-9C09-4083E7BBEA9C.jpeg
    35,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 5FB15A91-7B70-4BE0-9D90-4647FC39CD29.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 24

Dil altında erimeyse ben onu da yapamam kendimi biliyorum
Ben de bir ilaç içme fobisi var zaten
İlacı gırtlağıma kadar sokup yutuyorum gram tadı ağzıma gelse kusacak gibi oluyorum

Peki hiç koyulaşmadı mı. Yani her gün yaptıkça o pozitif ikinci çizgi çok çok koyulaşmaya başlıyo ve ilk çizgiden daha koyu oluyo zamanla
Canım bak atıyım

Herkese merhabalar.ben de 2023 Nisan annesi olacağım Allah’ın izniyle.2. Gebeliğim.ilk çocuğum şu anda 23 aylık

Çok tebrik ederim sağlıkla gelsin inşallah
Doktoruna sor vitamin fazlalığı da sıkıntı çünkü ama genelde herkesin kullandığı bir şey se sorun olacağını sanmam

omega 3’ün fazlası da zararlı mı?

Ben folic asitin yanı sıra decavit de kullanıyorum çünkü aşırı halsizlik oluyor

Bana da doktor d vit damla verdi ama hiçbişeyime bakmadan ezbere verdi ben kestim
D vitamininin fazlasının zarar olduğunu biliyorum çünkü

Kuzum hiç bilmiyorum ki benim tamamlayıcı özel sağlığım oldugu için bgne kadar hep geçti sormadım hiç ama 400-450 arası olabilir

Arkadaşım sordu net yanıt vermemekle 500-560 tl arası dediler. Benim paketteki 9 muayene yetmezse bana çıkacak faturayı hesaplamaya çalışıyorum

Bi de bu bu senenin fiyatı gelecek sene zamlarlar

Kızlarr selam bugün kontrolüm vardı ilk kez. 5. Haftada görünüyorum bhcg en son 12 sinde yaptırdım 360 tı bugün 2000 lerde olması gerekiyor dedi doktorum ve 3000-4000 arasını karından çok rahat görürüz şuan erken senin için dedi vajinal baksak görünür ama şuan kurcalamamız gerek yok hiç dedi. Karından baktığımızda da kibrit ucu kadar bir karartı gördü evet burda daha yeni oluşuyor dediii kanama yok ağrılar olabilir ateşlenmemelisin ve kanaman olmadığı sürece sorun yok dedi. Regenesis max kullanıyordum 3 aydır ben folik olarak ona devam dedi. Mide yanmam için rennie nin tabletini verd günde 4 kez edebilirsin dedi birde bulantı olursa diye ilaç verdi ama bulabtım yok şuan. Cinsel ilişki haftada 1 kez zorlamadan dedi. Uzun yola çıkabilirsin dedi. Yağlı baharatlı acılı yiyecekler yeme daha hafif şeyler dedi. Bel, sırt ve kasık ağrın devam edebilir korkma çok normal dedi. Salı günü keseyi tam görmek için tekrar çağırdı. Ondan sonraki haftda kalp atışı için inşallah dedi bakalım inşallah herşey sorunsuz devam eder

Eklentiler

• 73545808-3B54-4300-AC03-B96157D36767.png
    472,4 KB · Görüntüleme: 39
Koyuluklar genelde aynı gibi ama son test sanki daha koyu. Sen bi gebelik testi yap bence canım. Yani yumurtlama ve gebelik dışında böyle koyu çıkmaması lazım

Koyuluklar genelde aynı gibi ama son test sanki daha koyu. Sen bi gebelik testi yap bence canım. Yani yumurtlama ve gebelik dışında böyle koyu çıkmaması lazım
İnsallah canm yarın yapıcam bide kasık agrımla beyaz sarı karısık akıntım var 3 4 gundur gebelıkte olurmu bu

Ben kullanıyorum canım Vifolic ama hiç bir sorun yaşamadım 15 gündür. Miden hassas mı acaba. Benim midemde bi sorun yok, her zamanki gibiyim yani

Herkese merhabalar.ben de 2023 Nisan annesi olacağım Allah’ın izniyle.2. Gebeliğim.ilk çocuğum şu anda 23 aylık
Oy oyy seninki iyice minikmiş yaa maşallah canım, Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hoş geldin aramıza

Bu doktorların niye tutum birliği yok ya
Mesela benimki direkt vajinal baktı yani
Tehlikeli bişeyse neden aynı şeyi uygulamıyorlar

Neyse canım senin adına çok sevindim pıt pıt atışları duyarsın inşallah

Renesis max folik asit değil sanki ?

Maşallah hep sağlıkla büyüsün canım

Ben kullanıyorum canım Vifolic ama hiç bir sorun yaşamadım 15 gündür. Miden hassas mı acaba. Benim midemde bi sorun yok, her zamanki gibiyim yani

Evet reflü ve gastrit var. Sanırım jel formunda olduğu için dokundu.
Benim kullandığım Qfolic ilaç formundaydı.
Ama yeni tecrübeli arkadaşım illa omega 3 te kullan diyor, Qfolic’e dönsem ekstra omega 3 alsam omega3lerde jely formda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…