2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
1500 - 2000 arasi vajinal ultrason, 2000 ve sonrası karından görünür. Sizin biraz erken 😊 gozukmemesi normal. Ayni hastaneden 2 3 gun sonra kontrol numarası alın ve tekrar ultrasona girin. Vajinal ultrasondan 2 ya da 3 gün sonra artık görünür😊
Vajinal ultrason yapmıyorum ve tavsiye etmiyorum dedi doktorum. acaba o yüzden mi bana değerin 6000 olunca gel dedi

Kızlar bulantı basladi mi. Bende 2 3 gündür başladı. Ara ara gidip geliyor. İlk hamileligimde de 7.haftadan sonra başlamıştı. Gene aynisi olacak sanıyorum 🥸
geçen hafta sıcakta sabahları içim daha bi bulanıktı. bu hafta serin hava bugün daha iyiyim
Karnım mi çıkmış bana mı öyle geliyor anlamadm gitti bildiğin hamile karnı bu yusyuvarlak yanlarım da dolu dolu böyle :KK70: :rolleyes:
karın mı
ya sanki alt karnımda benim de bir yükselti var gibi geldi bana bugün ama saçmalama dedim kendi kendime
tam olarak 3 aydan sonra çıkıyor diye biliyorum ben çünkü

Karnım mi çıkmış bana mı öyle geliyor anlamadm gitti bildiğin hamile karnı bu yusyuvarlak yanlarım da dolu dolu böyle :KK70: :rolleyes:
Dün konuşmuştuk galiba bunu :) benim de öyle 3-4 aylık gibi oldu bir anda karnım. Rahim büyüyo, hacmi artıyo ondan herhalde canım. Bi de ben kabızlık da çok yaşıyorum son zamanlarda, o da etkiliyo biraz beni

Dün konuşmuştuk galiba bunu :) benim de öyle 3-4 aylık gibi oldu bir anda karnım. Rahim büyüyo, hacmi artıyo ondan herhalde canım. Bi de ben kabızlık da çok yaşıyorum son zamanlarda, o da etkiliyo biraz beni
Gerçekten ole ama benim de karın bölgem dolu sertlik var böyle daha şimdiden şiştik 😂😂😂😂

Kızlar bu arada 22 eylulde tam 12 hafta oluyor ve doktor 2li tarama için ona da şimdiden randevu verdi bugün.
12.hafta detaylı tarama için bazı doktorlar cinsiyet konusunda fikir beyan edebiliyormus. İlk hamileligimde cinsiyeti 17.haftada öğrenmiştik😁
Acaba 12.haftalarda hepimizin gireceği detaylı ultrasonda cinsiyeti öğrenir miyiz. Çünkü öğrenenler oluyor. Sağa sola yerleşme hikayesi de bana inandırıcı gelmiyor ama. Nub teorisi var ve arastirdigimda bilimsel verileri var bu teorinin. 11.haftalardan sonra Cinsiyet konusunda uzman biri baktığında yuzde 90a kadar doğruluk payı ile yorum yapabiliyor. Sizin başka bildiğiniz yöntemler var mi Cinsiyet konusunda 😁😁

Kızlar bu arada 22 eylulde tam 12 hafta oluyor ve doktor 2li tarama için ona da şimdiden randevu verdi bugün.
12.hafta detaylı tarama için bazı doktorlar cinsiyet konusunda fikir beyan edebiliyormus. İlk hamileligimde cinsiyeti 17.haftada öğrenmiştik😁
Acaba 12.haftalarda hepimizin gireceği detaylı ultrasonda cinsiyeti öğrenir miyiz. Çünkü öğrenenler oluyor. Sağa sola yerleşme hikayesi de bana inandırıcı gelmiyor ama. Nub teorisi var ve arastirdigimda bilimsel verileri var bu teorinin. 11.haftalardan sonra Cinsiyet konusunda uzman biri baktığında yuzde 90a kadar doğruluk payı ile yorum yapabiliyor. Sizin başka bildiğiniz yöntemler var mi Cinsiyet konusunda 😁😁
11.haftada doktorum söylemişti cinsiyetini iyi bi doktora ve iyi bir cihazı varsa söylerler

12.haftada ikili tarama için gittiğim doktor kendi doktorum değildi, cinsiyeti sormuştum söyleyebilir misin dedim. Daha çok net değil ama şu an kız gibi demişti tutmadı 😁 hemen ertesi gün kendi doktorumda randevum vardı, o da henüz cinsel organ tam oluşmamış ama erkek olma olasılığı yüksek dedi. 14.haftada net bi şekilde gördük pipiyi :)
Nub teorisi bilimsel bi şey bilen biliyo yani onu

X