2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kahvengiden kırmızıya dönunce acile gittim kan aldılar sonucu bekliyorız

Merhaba canım hoş geldin. Öncelikle sakin ol, doktorlarına bağlı kal ilaçların konusunda zaten seni yönlendireceklerdir. Sigarayı da bebeğin iç olabildiğince kısa sürede bırakmaya çalış. Zamanla alışacaksın bence hamilelik düşüncesine ve yeni düzene

Kızlar şöyle birşey buldum ultrasona giden hangisine benziyorsa yazsın sonra tutuyor mu bakarız :) bu annelik cidden delilik
Benimki sol alt köşeye benziyor kız diyor
Gerçeklik payı var mı bunun?

Merhaba
Çok zor bir süreç içerisinde hamile kalmışsın.
Ben de buna benzer durumlardan sigara içerken kaldım. İnan ilk hafta ben de senin gibi depresyona girdim. Buraya da yazdım hatta.
Hala daha arada 1-2 tane en hafiften içiyorım ama eskisi gibi kriz şeklinde aklıma gelmiyor, resmen sigara içmiceksem gezmeye gitmemin bile anlamı yok geliyordu. Ama azalta azalta alışmaya başladım
Alışkanlık edinmek için 21 gün derler ya sende bi tarafından başlayarak kolaylaştıracaksın süreci
Sadece gelecek günleri kafanda kurma
Yarın istediğin kadar sigara içebilirmişsin gibi düşün beynini kıtlığa şartlandırma ki ertesi gün motive kalk hayata tutunma hevesin olsun. Yarın olduğunda emin ol o kadar da sigara içemiyorsun vicdan giriyor devreye
Alışacaksın

Hem ona hemde hemogram ve bişi daha dedi tam duymadım kadın doğum uzmanı telefonda o testleri yapalım demiş ona göre istedi.

Doktora giderek en iyisini yapmışsın

Yorgunluğun ya da rahmin genişlemesinin verdiği bir tepkidir, bebeğin Allahın izniyle seninledir inşallah

Tüp bebek yolculuğunda gelen süpriz mi bu yoksa ah çok sevindim tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…