2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende astım ve panik atak var nefesimi kontrol edemem sanırım ben

Doğucağı zaman tam 3.5 yıl olmuş olcak diğer sezaryenden sonra. Ama bi çok doktor ssvd yapmıyo, doktor değiştirmem herhalde. Tabi henüz konuşmadım da bu konuyu doktorumla, bakalım zaman ne göstericek :)
İşte konu ne olursa olsun iyi bir doktora denk gelmek çok önemli inşallah kolay olanı olur
Ay yok yok riske atamam zaten her doktorda yapmıyor
Evet hepsi yapmıyor amann bu da sezeryan olsun
yaş 27
kilo 68
ilk çocuk
sat 6 temmuz :)
H Hemsiree2e canm eklersin arkadaşı
Hoşgeldiniz hayırlısı olsun
Bende ole ya kotlar da sıkıyo artık onuda cok sık sıkmak istemşyorum en güzeli elbise artık
Hep evde olduğum için tişört şort iyi oluyor kotla bu sıcakta durulmaz ki elbisede iyi ama

Arkadaslar ben 5+3 hamileyim daha önce yerlesme kanamam yada benzen durum olmadı bugun uyandıgımdan beri karın ve kasık agrım var bikaç dk once kahverengi kan geldi bir iki saattir ayaktaydım ev işi yapıyordum çok kortum bir sorun yoktur değilmi ?

Canım korkma bi sıkıntı yoktur kahverengi olduğu için ama bi doktor görüşü almanda fayda var. İlerlememesi için progestan başlatır hemen

Canim ben tecrübeli değilim ilk gebeligim ,İnternetten okuduğum kadarıyla, kanama lekeleme cok sık görülüyor gebeliklerde ama mutlaka doktora başvurulması gerekiyor diyor.Her kanama düşük belirtisi değil ancak önlem alınmalı diyor.

Bende 5+3'üm benden de cok az kahve leke gelmişti doktor önlem amaçlı progestan verdi kullanıyorum onu. Siz içinizi ferah tutun ama pazartesi bi doktora gidip söyleyin gerek görürse progestan verir hem de içinizde rahat eder yatın dinlenin, bol su için

Doktora gitmeniz lazım burdan yönlendirmek cok yanlış progestan verir doktorunuz belki gerekli görüp

Merhaba kizlar ilk gebeligim plansiz oldu birsuru ilac kullaniyordum psikiyatrik ilaclarda dahil simdi doktor kontrolunde azaltarak birakmaya calisiyorum ama hamile oldugum aklima geldigi an panik atak geçiriyorum sanki nefes alamiyorum hamilelgin mutlulugunu yasayamiyorum kafamda binbir soru bu arada 32 yasindayim polikistik var dedi doktor normal yollarla hamile kalamazsin demisti bizde ona guvendik korunmasiz 1 yilin sonunda gebe kaldimayrica troit hastasiyim ilac kullaniyorum sigara iciyordum simdi elektronik sigara ya gectim birakamiyorum da off cok zor hersey napicam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…