2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım sen keseyi gördün mu
Yok canım görmedim. Poliklinikten ayın 25 ine randevu alabildim. Özelde Bi doktorlar görüştüm gelirsen keseye bakarız dedi ama kalp atışı için erken dedi. Ayın 25 inde kalp atışı da duyulur diye düşünüyorum o yüzden o gün gittiğimde hem keseyi göreceğim hemde kalp atışını duyacağım allahım nasip ederse.

Amin canım inşallah güzel olacak ultrason fotoğrafını ekliyorum 🥹 Yolk saçı da çok net gözüküyor dedi doktor ☺️ 🙏🏻

Maşallah😇 kaçıncı haftada göründü? Benim randevu günü 6 hafta 0 oluyor sanırım.
Dr banu çiftçi’nin gebelik takibi uygulamasına göre 5.2 şu an. Pepapp uygulamasına göre 5.3
Merak ediyorum acaba 6nın başında gözükür mü

Benim kilom sürecin başından beri her gün artıyor şuan itibariyle 1 buçuk kilo falan almışım seninki gayet normal benimki anormal olabilir 😅
Sağlıkla gelsinler de kilo alınır verilir. Bebek daha nohut kadar bile yokken Birden karnım büyümeye başlayınca normal mi acaba diye sorguladım 😅

Dr banu çiftçi’nin gebelik takibi uygulamasına göre 5.2 şu an. Pepapp uygulamasına göre 5.3
Teşekkür ederim canım darısı sizlere inşallah🌸 bende polikistik var satım aslında 17 Haziran fakat doktor keseye göre 28 Haziran olarak değiştirdi 6 hafta 4 günde gözüktü 🥹 6 nın başında gözükür diye düşünüyorum ama doktora danışmak en doğrusu🙏🏻

Evet cnm bence kanda değer baktirip doktor ile hsberles bende simdi kontrole gitmeden tam kan sayımı b12 ge d vitamini baktircam tup bebek benim bebeğim transfer oncesi baktirmistim d vitamini 29 cikti tup bebek doktorum bıraktirdi ama içime sinmiyor simdi tekrardan baktirip kontrole gidicem insallah
Aslında 6 ay sonra dememiş doktor ilk üç ay sonra 6 ay ve doğumdan sonra da 6 ay kullanacaksın demiş ben yanlış anlamışım. İlk üç ay nedense d vit önermiyor bazı dr lar bazıları da sorun etmiyor anlamadım ben de. Baktırdıktan sonra buraya da yazar mısınız sizin dr ne diyecek acaba merak ettim.

Benimde 6+0da kontrolüm var bende 5+3'üm bugün en son gecen pazartesi doktordaydım haftaya çarşamba randevum var bakalım sadece keseyi görürüm diye düşünüyorum ama inşallah bebişi de görebiliriz ☺️

Aslında 6 ay sonra dememiş doktor ilk üç ay sonra 6 ay ve doğumdan sonra da 6 ay kullanacaksın demiş ben yanlış anlamışım. İlk üç ay nedense d vit önermiyor bazı dr lar bazıları da sorun etmiyor anlamadım ben de. Baktırdıktan sonra buraya da yazar mısınız sizin dr ne diyecek acaba merak ettim.
Tabi ins gidince buraya yazarım 😊

Benimde 6+0da kontrolüm var bende 5+3'üm bugün en son gecen pazartesi doktordaydım haftaya çarşamba randevum var bakalım sadece keseyi görürüm diye düşünüyorum ama inşallah bebişi de görebiliriz ☺️
Ben dün gördüm keseyi. Siz Çarşamba kalp atışını bile duyarsınız bence😍

Ben de salı günü gitmiştim. Perşembe gideceğim. Umarım görürüz bir şeyler 😇
Bende kese göründü. Kalp atışı duymak istiyorum ama olur mu bakalım

4 haftanın içindeyken kese göründüğüne göre 6da kalbi duyarız. Ama duymazsak da tekrar gideriz hayırlısı artık. Sağ sağlim doğsun da bebeklerimiz😇
Ama o kişiden kişiye değişir ben 4+5 te gittiğimde değerim 185ti henüz 🙈 iki gün sonra verdiğimde 533 olmuştu daha gerek duymadı doktor direk 6+0da çağırdı. Beta o haftalarda 1500 üzeri olsa gözükürdü. Ben kese için gidicem ama bebişi de görürsem ne güzel olur 😍

Canim benimde son adet tarihi 12 temmuz tüp bebek. Bende 19 ağustosta gidecem keseye baktircm
Yok canım görmedim. Poliklinikten ayın 25 ine randevu alabildim. Özelde Bi doktorlar görüştüm gelirsen keseye bakarız dedi ama kalp atışı için erken dedi. Ayın 25 inde kalp atışı da duyulur diye düşünüyorum o yüzden o gün gittiğimde hem keseyi göreceğim hemde kalp atışını duyacağım allahım nasip ederse.

X