2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım ben ayın 18i için bile bekleyemiyorum. 2.muayene olacak. Her şey netleşecek diye düşünüyorum ama bilmiyorum. Beklemek sabrı zorluyor. Biz böyle aylarca napıcaz bakalım😄 sonuçlar bizi mutlu etsin de gerisi önemli değil
Ay hele ben, 2 eylüle verdi doktor randevuyu. Ben tabi ki çatlarım bekleyemem. Haftaya cumaya 19 una aldım :)

Merak etme sana teselli ederken niye yine bu goguslerim agrimiyor diye kendimi depresyona sokuyorum 🤣🤣
Hepimiz aynıyız işte 😀😀 ama şöyle bende bir haftadır falan yoğun göğüs ağrısı vardı, böyle eğilince falan acıyor gibi hissediyordum bugün daha iyiyim sanki acı hafiflemiş bende de aynı yani sakin olabilirsin 😀

2 buçuk ayda zoru başarmışsın zamanında canim ya yine bebisi kucağına alınca verirsin kiloyu ayni beni anlatmışsın kilo konusunda takıntım var sabahları tartıya çıkardım hep evlendigimde 56 kiloydum düşüklerim oldu eşim askere gitti stres vs 63 kiloya falan çıktım biraz veriyim de hamile kaliyim derken hamileydim şu an 1 buçuk kilo vs daha almışım 64.5 😔 ama çok düşünme bende düşünmemeye çalışıyorum bünyen zayıf düşer hep doğumdan sonra veririm diye düşün bebisi iyi beslemelisinnn 😘
Evet zaten hamile olduğumu öğrendiğim gün 8 gündür diyetteydim.toplamda 21 veya 22 saat aç duruyordum. O gün hapşurunca kasığımda Bi ağrı oldu gecikmemde vardı biraz araştırdım, belki hamileyimdir diye hemen gittim bir şeyler yedim. Diyeti o gün bıraktım yani. Artık allahın izniyle doğumdan sonra geri toparlarız, 🥰

Canım ben ayın 18i için bile bekleyemiyorum. 2.muayene olacak. Her şey netleşecek diye düşünüyorum ama bilmiyorum. Beklemek sabrı zorluyor. Biz böyle aylarca napıcaz bakalım😄 sonuçlar bizi mutlu etsin de gerisi önemli değil
Ben özele gitmeyi de düşündüm aslında ama ben hepsini bir öğrenmek istiyorum, deyse zaten sürekli stresli oluyorum. Özele gitsem şimdi sadece kese görünecek, bu seferde kalp atışını beklerken stres olacağım, o yüzden ikisini bir öğrenebilmek için bekliyorum 😀 deyse bir tarafım kalk git baksınlar diyor ama sabretmek lazım

Benim kullandığım d vit vardı hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum d vitamini kullanma 6 aydan sonra kullan dedi çok düşük değerim yine de vermedi. Kullanmadan önce doktorunuza tekrar sorun bence. İnşallah hasta olmazsınız.🙏
Benimkide dün d vitaminim düşük cıkınca ilaç yazmıs kullan diye anlamadım kimis veriyor kimisi vermiyor

Ben özele gitmeyi de düşündüm aslında ama ben hepsini bir öğrenmek istiyorum, deyse zaten sürekli stresli oluyorum. Özele gitsem şimdi sadece kese görünecek, bu seferde kalp atışını beklerken stres olacağım, o yüzden ikisini bir öğrenebilmek için bekliyorum 😀 deyse bir tarafım kalk git baksınlar diyor ama sabretmek lazım

seninki de iyi fikir. Yeter ki güzel haberler alalım😇

Haftaya canım heycanlanıyorum valla bide böyle büyüdüklerinde göbüşümüzde hissetsek onları oy oy
Amin canım inşallah güzel olacak ultrason fotoğrafını ekliyorum 🥹 Yolk saçı da çok net gözüküyor dedi doktor ☺️ 🙏🏻

Eklentiler

• 5132C2F2-D1DA-44CB-BB8D-3FE9D06CCA6A.jpeg
    5132C2F2-D1DA-44CB-BB8D-3FE9D06CCA6A.jpeg
    121,6 KB · Görüntüleme: 47
X