2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benide ekler misiniz sat 28 Nisan bat 28 Mayıs

Canım beni de ekler misin sat 4 Mayıs. Bat netleşince onu da yazarım yumurtlamaya göre takip ediyorum adet olacağım tarihi.

Kızlar içinizde bu “ocean marka d3 k2” olan d vitaminini kullanan vardı sanırım. Trendyoldan alsam güvenilir olur mu orijinaldir değil mi bir de 10 kilo başına bir damla mı içiyorduk

Eklentiler

• IMG_4707.png
    102,4 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar içinizde bu “ocean marka d3 k2” olan d vitaminini kullanan vardı sanırım. Trendyoldan alsam güvenilir olur mu orijinaldir değil mi bir de 10 kilo başına bir damla mı içiyorduk
Eczaneci bana 3 4 damla damlat ekmeğin üzerine demişti

Sat 17 Nisan bat 15mayis 29nisanda ovulasyon testinde yumurtlama gördüm ne zaman test yapsam sizce kızlar yardımcı olur musunuz.

Sat 17 Nisan bat 15mayis 29nisanda ovulasyon testinde yumurtlama gördüm ne zaman test yapsam sizce kızlar yardımcı olur musunuz.
Benimle aynı sat 17 nisan 29 mayista doktora gittim yumurta iki gün içinde çatlar dedi bizde degerlendirdik iki gündür kasiklarimda agri var doktorumla görüştüm test icin erken dedi 3 gün sonra yapicam

SAT : 2 mayıs
BAT : 31 mayıs - 1 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…