2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

10 Mayıs'ta adet olmam gerekiyordu ama adete 6 gün kala yani 4 mayısta kan verdim 33.87 çıktı 6 mayısta 97.05 çıktı 8 Mayıs'ta 175.86 çıktı bu artış normal mi? Sağlık ocağınadaki doktor pek olumlu konuşmadı ama birde kadın doğum uzmanına sordum Instagramdan o bu artış normal dedi kafam karıştı baya

Bu düzensizliğin içinde insan regl olduğuna seviniyor gerçekten. İnşAllah artık düzene girer canım
Artık en sonunda adet duzensizliği için ilaç istıcem doktordan
Aslında ilaç kullanmk istemıyorum ama
Adet duzenli olursa yumurtlamada duzenli olur
Ne yumurtlamam belli ne de adetim
Kimyasallardan dolayı döngüm 45 güne çıktı

27-30 gun döngüsü olanlara özenıyorum walla
Hamiş kalma ıhtımalleri daha yuksek, hemn adet oluyorlar, yeni döngü başlıyor
Bnım nrdeyse 2 ay beklıyorum
Hamiş ihtimalim yarı yarıta düşüyor diğer kişilere göre
Bide pcos var
Femara var evde, 5. Gun başlıyım dıyorum
Ovu testıyle takip edim dıyorum bu ay
Gün aşırı ilişki çok yorucu oluyor
3 aşırı bu ay denicem
2 kimyasaldan sonra yaş 39 olunca kasmıcam artık, salıcam..
Takviye falanda yok, eşim zten takviye kullanmamı istemıyor, ilaçmış vs bunlara karşı

Takviye olarak ilaç değilde bal polen yada keçiboynuzu özü fln kullanmaz mısın canım yumurtalar daha kaliteli olur en azından.

Haklısın canım benimde bu ay döngüm çok uzun sürdü ne demek istediğini çok iyi anlıyorum. İçimize bu ateş düşmüşken çok aramadan kavuşuruz İnşAllah

Sağlık ocağındaki doktor olumsuz konuştu. Sonda doktoruma yazdım o da normal dedi kafam çok karıştı
Geç döllenme olduğu için geç yükselmeye başlamış olabilir. Ama yükseldikten sonra istikrarlı ilerliyor gibi geldi bana. İçinizi rahat tutun. Sağlıklı bir gebelikse devam edecektir.

İnşallah ya valla canım baya sıkıldı benimde doktor öyle olumsuz konuşunca
Hiç canınızı sıkmayın. Bir tanıdığıma değerlerin bir garip ilerliyor dış gebelik olabilir demişti. Doktorların bazıları çok erken konuşup yanılıyorlar. Başka doktora gözükür yine kan verirsiniz 1-2 gün sonra

Umarım güzel ilerler ya . Çok bekledim bu anı

İnşallah ya valla canım baya sıkıldı benimde doktor öyle olumsuz konuşunca
Yakın zamanda bir arkadaşıma da değerin iyi gitmiyor dediler, şimdi neredeyse doğum yapmak üzere. Aceleci olma. Birkaç gün sonra yeniden kan verirsin.

Mart ayında kullandım
Eşime ve bna duzenli keçiboynuzu pekmezi ve ceviz özü kullandım
Ayrıca progestan başladım, bebiş tutunsun dıye ona rağmen tutunmadı, düştü

Hiçbişey yapasım yok

Benimle aynı sat 17 nisan 29 mayista doktora gittim yumurta iki gün içinde çatlar dedi bizde degerlendirdik iki gündür kasiklarimda agri var doktorumla görüştüm test icin erken dedi 3 gün sonra yapicam
Ayy çok teşekkürler bilgi verdiğin için.. o zaman biraz daha bekleyeyim. 5yildir bekliyorum ne de olsaİnşallah bu ay güzel haberler alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…