2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba benide ekler misiniz son adet tarihi 6 mayıs bu ay istiyorum kalmak ama 2 ay önce düşük yaptım düşük yapan arkadaşlar varsa kaç ay sonra hamile kaldılar şuan kalsam sorun olur mu
Ben de mart ayında düşük yaptım cnm bugün adet oldum korunmayı bırakıyoruz bu ay inş hemen hamile kalırız sağlıkla kucağımıza alırız

Kizlar merhaba bugün iğne hariç 12.gün testim bu şekilde çikti dün yani 11.günkan verdim değerim 1.81 çikti bugün de silik çizgi devam etmekte bilgisi ya da yorumlayacak olan var mi

Eklentiler

• 8C88E0D3-78D7-4021-9121-8CAF8E5E90C7.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 100
  • AD62CAC9-B390-4D9F-B2B3-7BD22BE65004.jpeg
    128,7 KB · Görüntüleme: 94
  • E6BFBD52-BB62-4689-89B6-78F801384B5B.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 90
aynurland
Cnm 2 aydır eklettirmemiştim kendimi
Bu ay ekleyelim bakalım listeye

Sat 8 mayıs
Bat 7 haziran

Nihayet 47 gunun sonunda adet oldum
Kimyasallardan dolayı adetim iyice bozuldu, hep gecikti, zaten düzensizdi
İyice düzensizleşti

Kızlar takviye kullanıyor musunuz ben regenesis max’a başladım yeni. İçinde folik asit omega 3 ve diğer vitaminler var
Kasım ayında hamile kaldığım dönemde de bunu kullanıyordum düzenli olarak nasip olmadı devam etmedi hamilelik ama vitamin olarak çok memnun kalmıştım , siz neler kullanıyorsunuz

Ben folikasit elenatal kullanıyorum

Canım sat 6 Mayıs bat daha belli değil.beni de ekler misin.normlde pek isim yazdırmazdım bu ay bende yazdırayım

ben folik asit folidoce bir de ocean d vitamini kullanıyorum

Bende regenesis max ve D3k2 kullanıyorum. Demir ilacı kullanıyorum ayda bir d vitamini iğnesi oluyorum ve ara sıra keçiboynuzu özü içiyorum.Bu ay bende sağlam başlamak istedim.ocaktan beri tiroid tedavisi oluyordum bu ay deneyeceğiz artık İnşAllah nasip olur

Bu düzensizliğin içinde insan regl olduğuna seviniyor gerçekten. İnşAllah artık düzene girer canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…