2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bebiş sen hiç rahim filmi çektirdin mi HSG? Acaba çektirmediysen bir de bunu mu çektirsen?
Kuşum dıs gebelık yasadım dıye dırek hısteroskopı yaptırdım bı iz fln bıraktımı tekrarlarmı diye.doktor tertemıs hıcbısey yok dedı.bende anlamadımkıı yaa niye boyle oluyo bu arada ılk defa golge cıkarmayan test buldumartımed mavılı olan

İğne 2 doz yapılıyor canım doğum öncesi anne ve bebek arasında son aylarda kan dolaşım hızı arttığı için önce ilk doz anne negatifse mutlaka yapılır.Doğum sonrası bebek negatifse 2. Doz yapılmaz pozitifse 2. Dozda yapılır ki emzirebil diye

Kahve değil de aşırı kafein tüketiminin zarari var diye okumuştum
Ben işimde detaylar şeyler yaptığım toplantılara girip çıktığım sunum hazırlayıp anlattığım için ve çalışma saatim her ne kadat 09.00 ile akşam 18.00 de olsa evden çalıştığım için kafama göre yoğunsa gece 12 ye kadar çalıştığım için gün içerisinde 2-3 bardak kahve mutlaka içiyorum her gün. Filtre kahve. Neyse ben kahveyi günde 1 bardağa düşüreyim en iyisi. Ya da küçük fincanda günde 2 bardak. Hamileyken bile günde 1 fincan içirtiyolar sonuçta. O kadarcıktan bişi olmaz herhalde demi

Peki eşine sperm testi yapıldı mı hiç? Onda da sıkıntı yok ise bu çocuk resmen benim topiğimi bekliyormuş artık öyle düşünücem. benim topikten gebe çıkmayan kalmayacak.

Bos umut vermek istemem ama ciplak gozle gordugum icin efekt yaptim cok ince bir cizgi gordum

Eklentiler

• IMG_5493.png
    293,4 KB · Görüntüleme: 58
Bos umut vermek istemem ama ciplak gozle gordugum icin efekt yaptim cok ince bir cizgi gordum
imagination forever Ya o çizgiyi ben de gördüm demin söylicektim, bu mavi testlerde böyle çıkıyorsa genelde bebiş oluyor. Zaten bebiş varsa yarın sabah ilk idrar ile mutlaka çıkması gerekiyor artık.

Peki eşine sperm testi yapıldı mı hiç? Onda da sıkıntı yok ise bu çocuk resmen benim topiğimi bekliyormuş artık öyle düşünücem. benim topikten gebe çıkmayan kalmayacak.
Ayy N Nur5434 bu testtede gölge buldu bu test golgesız cıktı ılk kez sozumu gerı aldım sperm testını 2.5 yıl once yaptırmıstı taaa.artık yınelemesının vaktı geldı gecıyor kendısıne soyledım ne zaman kendını hazır hıssederse yaptırır heralde bı kac ayaaskıım senın topıge gelemıcem cunku aılemın yanına tatıle gıdıyorum yaklasık 20 gun yokumyanı bu ay pas gececegım

Yav testı çöpten cıkarttırcaksınız valla bı bakıyım ıycefotoyu 10 dkka sonra cekmıstm

Aynen bir fincana izin veriyorlar bende o yüzden bir tatlı kaşığı Türk kahvesinden bir kupa kahve yapardım gözüm doysun bari

2 dogum yaptım canım hiç igne olmadım. Ben pozitif oldugum için kan uyuşmazlıgı olmuyor dediler. Eger ben negatif olsaydım ilk dogumdan hemen sonra igne yapacaklarını söylemişlerdi onuda 2. Bebekte sorun çıkmaması için yapıyolar

Aynen birdaha baksana benim de ilk basta betam dusuk oldugu icin bir 20 dakikada anca rengi oturuyordu.
melisaa93 A Afratafrac yook mınnoslarım yaa zaten sararmıs test yarın sabah size ozel son bır testle kapanısı yapacagımbu arada hepınızı sevıyorum.zaten varya bıgun cıft cızgıyı goruyum ılk sıze haber verecem

Biz de seni seviyoruz

sen git bir tatilini yap da gel hele. Ben de bu ay son, Temmuz ayıyla birlikte korunmayı bırakıyorum. Yumurtlama dönemim de Temmuzun ilk haftasına denk geliyor bakalım. Bakarsın tatilde filan olur bu işler belli olmuyor. Biz de kurban bayramında tatile gidicez. Sonraki hafta da yıllık izin aldım kafam rahat oh mis. Kocam bey eve geldikçe takılır dururuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…