2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ben sabah ilk idrarla yaptım erken gebelik testi yine aynı siliklikte hatta bi önceki gün daha çok belli oluyordu sanırım bebiş yok 4 gün kaldı ama dün gece inanılmaz genital bölgeme iğneler battı bugün de aşırı ağrı var genital bölgem de normalde adet olcağım zaman bir kere olur ve ardından hemen kanamam başlardı bunda gelen giden de yok anlamadım bacaklarımın içi çekiliyor genital bölgeme doğru sanki kaşık ve bel ağrım dinlenince geçiyor bunlar belirti mi ümidimi keseyim mi kızlar 4 gün var adetime

maşallah sağlıkla al kuzum inşallah dahiliye doktoruna gözük ama hamilelik için yğksek biraz troidlerin 2.50 istiyorlar gebelikte bende haşimato var düşürene kadar neler çektim ama senin çok hafif yüksek
Canım on gün sonraya randevu bulabildim. sıkıntı olur mu sence yoksa gidip rica mi etsem

Bu belirtileri yaşayıp regl olan da var hamile olan da. Daha 4 gün varmış zaten hala erken olabilir

Kizlar bunu eşleri kullanan va rmi aramizda?

Eklentiler

• image.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 75
Dün geceden beri adet olacakmışım gibi ağrım var o yüzden ne kan verdim ne de ilk idrar için acele ettim sanırım adet olacam çünkü . Ve biraz önce çıkıp test aldım sonuç tertemiz bir negatif melisaa93

Eklentiler

• IMG_20230613_171156.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20230613_171048.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 80
Ay evet cnm o çok zor ya bizim burda teav derler kabus bazen onlar yüzünden çocuk da olmuyormuş

Bide naz Felak saffat süresi ayetel kursi her ikisinden surekli televizyondan ac ev böyle kople hem nazar hemde kötü şeylerden evini kople sirkeli suyla sil hep dua et cnm

Görünüşe göre değilim canım erken gebelik testi çok silik beta yokuşu çıkamamışEki Görüntüle 3260709
silik olması hiçbir şey değiştirmez sıkma canını, atıyorum bak:
az mnce yaptım ikisinide üstteki silik yani sonuçta
ve bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip ederse bi sorun cıkmazaa
kendimize negatif basıp stres yapmaya gerek yok yemin edeirm ki

Eklentiler

• image.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…