2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba kizlar benim beklenen adetim 20 si falan di ve şimdi geldi sanırım anlamadım daha bir hafta vat ilk defa böyle birşey yaşadım test yaptım o şaşkınlıkla test bozuk sanırım dimi ya 😪
Evet test bozuk. Belki yerleşme kanaması gelmiştir. İlk kez başına gelenler adetim geldi diye düşünebiliyor bekle bakalım.

Canım aynı markayla geçen ay erken gebelik testi yaptım gölge dahi çıkmadı 2 gün sonra bile bence gebelik var 😍🍀
Canım bu sabah bu şekilde çıktı silik olarak sanırım yanılttı bizi
IMG_9736.jpeg

Kizlar merhaba. Bazi topiklerdeki gibi doktoruna sor diye saldırmayacaksaniz bisey soracağım. Bu ay femara kullandim. Yumurtlamanın üzerinden 7 gün geçti. Kahve içmeyi cok seviyorum ama tutunmada olumsuz etkisi oluyormuş galiba icsem zarari olur mu sizce

Yok bebısm ovulasyonla takıp ettık ya cıksa cıkardı uzerınden cıkması ıcın yeterlı zaman gectı..zaten yarın regl olurum yuzde yuz.hayırlısı bakalım olmasıdıgını kabullendım ben.mıgrenın varsa farmasıde mıgren tası al okoloptuslu masaj taşı cok etkılı Hem dogal hemde etkılı
Bebiş sen hiç rahim filmi çektirdin mi HSG? Acaba çektirmediysen bir de bunu mu çektirsen?

Anne negatif sen negatif ondan igne gerek duyulmamış canım. Ben pozitifim eşim negatif bana igne yapılmadı igne için annenin negatif olması gerekir demişlerdi
Hiç iğne olmadınız mı siz 28. Haftada? Çünkü merak ettiğim o. Ben negatif eşim pozitif ve kan uyuşmazlık testimin negatif çıkması gerektiğini söyledi doktor ve öyle de çıktı yani bir sıkıntı yok ama ona rağmen 28. Haftada iğne yapılıomuş. O niye onu anlayamadım. Doğumdan sonra bebeğim pozitif çıkarsa tamam iğne yapılıyor onu biliyorum ama şuan yapılacak olan iğne neden? Madem testimde sıkıntı yok.

Kizlar merhaba. Bazi topiklerdeki gibi doktoruna sor diye saldırmayacaksaniz bisey soracağım. Bu ay femara kullandim. Yumurtlamanın üzerinden 7 gün geçti. Kahve içmeyi cok seviyorum ama tutunmada olumsuz etkisi oluyormuş galiba icsem zarari olur mu sizce
Aaaa, kahve tutunmayı mı engelliyormuş 😳

Bende de var annem negatif babam pozitif ben negatifim ama anneme sadece doğumdan sonra eğer bebek pozitif olursa iğne vurcaz demişler ama negatif olduum ve 2. çocuk olduğum için iğne vurulmamış. Tabi bu eskidendi. Şuan neden testim negatif olmasına rağmen iğne olcam onu anlamadım sadece. Ben de sapasağlamım iğnesiz:/
Canım kısaca bebekle anne negatifse sorun yok iğne yok herşey normal , anne negatif bebek pozitifse iğne var ( baba faktörü önemsiz )

X