2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yok yok canim bir fincan sağlıklı zaten ama sende benim gibi cok iciyormussun ben gidip gelip iciyorum acayip bağımlıyım. Birde bir arkadaşım aşılama oldu bu ay pozitif gördü çok şükür. Dr ona demis gebe kalana kadar mutlaka her gün 1 avokado ye

Allah'ım inşallah 21 Haziran adet olmam amiinnn

Evet avokadolarım buzdolabında. Ama günde 1 avokado çok gelir bana. Ben yarısını bir gün diğer yarısını bir gün yiyebiliyorum. ceviz, kabak çekirdeği içi, badem, yeşillik, sağlıklı beslenme spor derken bakalım göreceğiz. Azaltayım ben de kahveyi ama. Bunun için en iyi zaman hafta sonu oluyor bende. İş güç olmadığı için çok zorlanırsam yatıp uyuyorum

Dualarımdasın bebeğim İnşAllah çok yakında nasip olacak İnşAllah yarın sevinçten uçarız

Ooo bu yaz çok sıcak geçecek

Olmaz canın ayagını belını sıcak tut hatta ayagını sıcak suya sok ve 3lt su ıc ıkı gune bısey kalmaz ıns

Aslında doktor bana idrar yolu enfeksiyonu olduğumda bir şase vermişti ve çok iyi gelmişti 1 kullanımlık bir ilaç. ama adını unuttum. Antibiyotik vermim belki hamilesindir bu iyi gelicek sorun da olmaz demişti. Ay adı neydi aceba.

Buldum adını ilacın. "Monurol Saşe" diye bir ilaçmış. Şayet geçmezse doktoruna sor olmadı bu ilacı.

Ben tutunmaya etkisini bilmem de bilmem ne kadar fincan-kupa sonrası zararlı diyorlarya ben de bu ay için komple keseyim demiştim. Belki işe yarar inşallah o zaman öyle bişey varsa
Yumurtlamadan beri içmediysen biraz daha içme bakalım madem öyle bişey duydun.

Bir şey olmaz canım bir çok kadın gebelikte yaşıyor bu problemi. Kan testinde mi çıkmıştı canım hangi değer oluyor lökosit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…