2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yok aşkım valla erindim gidip test almaya hem yarın daha net belli olur diye düşündüm sen yaptın mı 9. Gün senin galiba
10.gun bugun bebısım.sımdı alıp yaptım işten erken cıktım bugun.gözlerım baya batıyo acıyor bugun dedım hadı eve gıdeyım testımıde yapayım.ama negatıf malesef.ben hani çok ısrarcı illa hemen olsuncu degılım ama yınede moralım cok bozuldu ya.cok ıyı degerlendırmıstım.kasıklarım fln agrıyodu baya heveslenmıstım.evde keyfımız bozuluyo artık bu adet donemlerınde.bı sınır yapıyo yanı ınsanın ıstedıgı bıseyın olmayısı.ama napalım Allahın vardır bır bıldıgı dıyıp yola devam edecegız.. B Buffalosos yaptm bos malesef bebısm,ıkınız adına cok mutluyum ama saglıkla kucagınıza alın ınsallah M muhendishanim98

Eklentiler

• D7352746-DA3C-4C49-96FD-21B1DAC2A404.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 56
10. Gün hiç çıkmayıp 12-13 de çıkan var bir dolu bu ne umutsuzlukturrrrr daha erken

Amin inşaallah kuzummsenin de vardır belki daha erken bekle biraz daha ben yumurtlama 12.-13. gün çok çok silik bir testle ogrendim

10. gün daha erken değilmi cnm 14. gün anca çıkan var hemen ümitsizliğe kaplma

10. Gün hiç çıkmayıp 12-13 de çıkan var bir dolu bu ne umutsuzlukturrrrr daha erken
Yok bebısm ovulasyonla takıp ettık ya cıksa cıkardı uzerınden cıkması ıcın yeterlı zaman gectı..zaten yarın regl olurum yuzde yuz.hayırlısı bakalım olmasıdıgını kabullendım ben.mıgrenın varsa farmasıde mıgren tası al okoloptuslu masaj taşı cok etkılı Hem dogal hemde etkılı

Benim de sırtım çok ağrıyor romatizma var kızlar napsam ya bu at kestanesini kullansam.mi.internette kullanmayın yazmış

10. gün daha erken değilmi cnm 14. gün anca çıkan var hemen ümitsizliğe kaplma
Ovulasyonla takıp ettım ya canım ondan.bıde benım luteal 11 gun yarın adet olacagım zaten.keske dedıgınız gıbı olsaydı ama malesef ben emın oldum.demekkı bu kasık agrıları vucut kandırmaca yapıyo psıkolojının gücü sanırım.ama cok canım sıkıldı ne yalan soyleyım.bu kez cok ıyı degerlendırmıstım anlayamıyorum yanlıs olan nedır

Var var ben inanıyorummm ben de iş yapınca baya ağrım arttı bugün yine gözüm karardı

Hep en hayırlı şekilde olsun istiyoruz canım demek ki vakti var. Sağlıkla nasip olsun yeterki

Canım pozitifbiri’ninde luteal fazı kısaydı o da erkenden testte görmeyi beklemenin yanlış olduğunu söylerdi. Sonuçta bebeğin tutunması yerleşmesi için belli bir vakit lazım ve ne zaman döllendiğini de bilmiyoruz. Bence regl olmadan umutsuzluğa kapılma. Etiket yapamadım olsaydı pozitifbirine de sorardık kaçıncı gün görmüş silik çizgi

seni anlıyorum canm tamam o ay bu ay dediğim çok oldu .. sen genede hemen karamsarlığa kapılma vardır Allahın bir bildiği doğru zaman doktor takibinde değilsen istersen doktorla takip et bir ay yada 1 2 ay akışına bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…