2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Mart bebelerinde bir durum var ama çözemedik canları sağ olsun iyileşmenize çok sevindim

Benimki on gündür geceleri çok sık uyanıyor. En fazla bir saat uyuyor sonra bir bağırtı ile uyanıyor ne yaparsam yapayım sakinleşmiyor. Sadece memede sakinleşiyor. Sabaha kadar bu kısır döngü bu şekilde sürüyor

Hayırlı olsun canım. Çok sevindim... İşe başlamak sana iyi gelecek, Alin ede... İlk başta zor oluyor ama sonrası çok güzel
Canım çok teşekkür ederim şimdiden bile psikolojik olarak rahatladım. Ablayı komşum tavsiye etti sekiz senelik bakıcısı hatta bu abla baksın diye ikinci çocuğu bile yapmış çok içime sindi iki kez görüştük bu hafta üçüncü olacak normalde eve kamera almıştım onu bile söylemeye gerek duymadım içim çok ısınınca bakalım duruma göre söylerim belki. Alini bıraktığımda 18 aylık olmak üzere olacak içim rahat çok güzel zaman geçirdik birlikte. Umarım ablasını da çok sever iyi anlaşır
Teoman alp e de geçmiş olsun canim hemen atlatır insallah bu ara yine bir bütün çocuklar hasta maalesef

Çok geçmiş olsun. Antibiyotik sonrası Hindistan cevizi yağını da öneriyorlar mikrobiyatayı toparlaması için. Belki denersin. Bizleri en çok hasta olmaları yıpratıyor. Hiçbir zaman bu duruma alışamayacağız.
Artık ağzımızdan çıkanlara ekstra dikkat etmemiz lazım bazen eşim lu diyor altını açarken onu tekrar etmesinden korkuyorum. Çünkü bir ara sıçtın mı dedi o da sıçtı dedi çok net

Yok valla inanılmaz gerçekten bizimkiler bi değişik canları sağolsun şidmi de gündüz uyku problemimiz coştu tek uykuya geçtim asla uyumuyor 40. Dk uyanıyor şansa bala uykuya dönerse tekrar 2 buçuk saat uyuyor ama denemediyse yandık aşırı depresif bi haldeyim akşama kdar aynaya bakamıyorum resmen

Teşekkürler canım... Benim oğlum yemeden büyüyor artık ben de saldım valla uğraşmıyorum...

Cnm çok çok geçmiş olsun, oyy sıcak söylemesi de zor kelime aferin ona bizimkine sıcak dediğimde üff diyor yakasını silkeliyor aşırı tatlışlık
Mart bebelerinde bir durum var ama çözemedik canları sağ olsun iyileşmenize çok sevindim
Gerçekten var ya bir durum, dün 4 aylık bebeği olan arkadaşımla buluştuk yine 4.ay atağı diyorum uyku gerilemesi diyorum çince konuşuyorum gibi bakıyor valla yüzüme bebede eser yok atak matak maşallah nazarım değmesin ama bizim analık sevap pointlerimiz iki kat yazılmalı ya mart anaları olarak
Ay çok zormuş öyle tek uyku 40dk yetmez çok huysuz olur tüm gün dayanabiliyor mu? iki uykuya geri mi dönsen

Hahahahha sevdim bu sözü bizi garipsemeleri yok mu bir de ayar oluyorum. Gel bir saat bak anlarsın diyorum içimden

Mama sandalyesinde ayağa kalkma güncellemesi ile günaydın

Mama sandalyesinde bir şeylerle oyalanırken iş yapabilme kolaylığı da adadan ayrılmış oldu böylece

Hahahahha sevdim bu sözü bizi garipsemeleri yok mu bir de ayar oluyorum. Gel bir saat bak anlarsın diyorum içimden
Aynen bana şey diyolar bebek arabasına oturt uyur o zaten sen gez bak işine hıı hıı peki bi de şey diyenler var oto koltukta uyur zaten ne olacak uyku saatinde çık hemen uyur o uyumuyo daha çok deliriyor diyince de inanmıyorlar parka gidince tek koşturan benim resmen deli gibi koşturuyorum parkta eve gidince ağrı kesici içiyorum

Kizlar sabah kalktik kahvalti yedirecektim yemedi mama versem icer biliyorum vermek istemiyorum suan agliyor napacagimi bilmiyorum biberondan kopamadik bi turlu. Sabah kalkinca acikmazmi insan ya

Kizlar sabah kalktik kahvalti yedirecektim yemedi mama versem icer biliyorum vermek istemiyorum suan agliyor napacagimi bilmiyorum biberondan kopamadik bi turlu. Sabah kalkinca acikmazmi insan ya
yemiyorsa sonraki öğüne kadar bir şey vermiyorum ben eğer yemiyorsa muadil bulamayacağını bilmeli bence aksi takdirde yan seçeneklere güvenip hiç yemez bu sefer

Kızlar ayakkabı giyme reddi yaşayan var mı ? Bu ara ayakkabı giymek istemiyor sürekli çıplak ayak dursun istiyor

yemiyorsa sonraki öğüne kadar bir şey vermiyorum ben eğer yemiyorsa muadil bulamayacağını bilmeli bence aksi takdirde yan seçeneklere güvenip hiç yemez bu sefer
Agliyor ama acliktan illa bisey istiyor bak sabah 8 de kalkti 12 ye kadar onune yemesi icin secenekler sundum yok ne kasikla yiyor ne kendi yiyor tek gozu asagi indi yorgunluktan:) en sonunda dayanamadjm gene mama verdim hos onunda yarisini icti ama neyse sabir...

Canım bır rahatsızlıgı mı var acaba devamlı mı boyle yapıyor orası onemlı. Eger her zaman boyle degılse bır derdı vardır deyıp ben olsam içirir uyuturum kalkınca da öglen yemegı verırım . Kulakta sıvı bırıkımı vsrdı o ne oldu

Yanı canım ben kendı oglumdan bılıyorum yemek ıstemezse onune ne sunsam da kabul etmez yogurt harıcı. Inatla dıger ogunu beklesem bu defa uyku tum duzen bozuluyor. Eger bır derdı de yoksa yıyor zaten. Ondan ben uzatmıyorum memeyse meme mamaysa mama uyutup kalkınca da dıger ögun. Ama daha buyukse şöyle derdını artık anladıgım zaman bır sonrakı ögune kadar alternatıf bır sey vermıyorum. Abısıne mesela oyleyım.

Vicco almistim keske almasaydim sokaktan ayakkabi topluyoz surekli atiyo ayagindan. Hele disarda parkta falan surekli cikariyor
Valla her türlü ayakkabı sandalet terlik denendi yok asla istemiyor fıydırıp atıyor napıcaz bilemedim yalınayak yere bastırıp biraz canının acıyacağını göstericem sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…