2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Valla her türlü ayakkabı sandalet terlik denendi yok asla istemiyor fıydırıp atıyor napıcaz bilemedim yalınayak yere bastırıp biraz canının acıyacağını göstericem sanırım
O nerden esti ya türlü türlü huy ediniyorlar.
Ben de gece beslenmesini kesiyordum iki hafta olacak sürekli ağlayarak uyanıyor ve meme dışında asla susturamıyoruz asssla

Şu söylediklerine kelimesi kelimesine katılıyorum, yaşandı

Cocuk doktoru + kbb ye gittik sivi birikmesi gecmis kedi alerjisi için erken dedi yani hemen alerji gelistirmiyorlarmis 2 yasindan sonra geniz etine bakalim dedi simdilik erkenmis. Sadece kizariklik kalmis. Dik beslenmeye devam ve ictigi iceceklerin sicakligi maksimum 30⁰ olmasi gerekiyormus. Bide cnm bizimki 1 gun yese 3 gun yemiyor bugun bende inat edeyim dedim de olmadi dedigin gibi mamasini icti uyudu:)

Ben de gece beslenmesini kesiyordum iki hafta olacak sürekli ağlayarak uyanıyor ve meme dışında asla susturamıyoruz asssla
Bizde allahtan o yok son 3 aydir gece beslenmiyor belki daha fazla bile olabilir. Belkide yatmadan 1 saat once mama ictigi icindir bilemiyorum. Doktor gece beslenirse sabah acikmaz demisti ama hoş bizimki sabahta yemiyor ya :))) ne biberon sevdasiymis arkadas.
doktor kesmeniz gerek dedi biberonu agiz kokusuda yapiyor ama imkansiz memeden kesmek dahami kolay acaba:)

Gunde kac defa biberonla besleniyor canım. Ay yok ya gece beslenmesı olsun olmasın yemeyen yemıyor cıdden

Bebekle inatlasmayacaksın kaybeden sen oluyorsunGoturmen iyi olmus kafan rahatlamıstır canım. Ilac kullandın mı kendı kendıne mı gecmış

Canım valla gece emdiği zaman da oldu emmediği zaman da. Kahvaltı yapacağı varsa yapıyor yoksa yapmıyor yine.
Gunde kac defa biberonla besleniyor canım. Ay yok ya gece beslenmesı olsun olmasın yemeyen yemıyor cıdden
Katılıyorum

Minoşta istemiyor saldım ben de
Dışarda nasıl idare ediyorsun bu inat nedir ya
Bagcıklı ayakkabı denedın mı. Cıkaraması zor olur
Canım her türlü denendi daha diğerini giydirirken diğerini fıydırıp atıyor çıkaramazsa da yerinden kalkmıyor ayaklarının üstüne basmıyor
Hiç bir fikrim yok iki haftadır alışamadı mı emzik alıyor muydu? Emme refleksine mi gereksinim duyuyor acaba?

11 aylık olmadan bıraktık emziği. Dişten ağlıyor bence
Bırak ayakkabısız yürüsün biraz. Görsün neler oluyor

Kızlar merhaba hepiniz ve yavrularınız iyidir inşallah
Bizim 1 yaş aşılarinin 2 sini 12. Ay, 3.sünü bugün (14 buçuk ayda)yaptirdik. Kızım kendini cok kastı cok ağladı hemşire de acayip beceriksiz çıktı. Yapma deyip çıkıyordum aslinda. Kızım yürürken hafif topallıyor gibi, agrisindan dolayı sanirim hatta bugün hiç koşmadı. Bu durum normal mi başına gelen var mi?

Bebekle inatlasmayacaksın kaybeden sen oluyorsunGoturmen iyi olmus kafan rahatlamıstır canım. Ilac kullandın mı kendı kendıne mı gecmış
Ilac vermediler bende kullanmadim ilk sivi birikmesi oldugunda zaditen damla vermisti doktor. Ikinci sivi birikmesinde antibiyotik 3cu sivi birikmesinde hicbisey vermedi. Bu 3 ude farkli doktor buarada:)

Bizimkini koldan yapmislardi diye hatirliyorum

Merhaba kusura bakmayın uzun zaman olmus ama bende bebeğim için Ankara'da alerji dr araştırıyorum. Cem hocadan memnun kaldınız mı iletişimi kolay bir hoca mı ek gıda sürecinde destek alabileceğim bir Dr ariyorumda

Valla her türlü ayakkabı sandalet terlik denendi yok asla istemiyor fıydırıp atıyor napıcaz bilemedim yalınayak yere bastırıp biraz canının acıyacağını göstericem sanırım

Ayşegül çoruhlu var doktor, bir paylaşımında çocuğum olsaydı ayakkabı giydirmezdim demişti. Ben de çimende genelde çıkarırım. Çocuklar parktaki oyuncaklarda rahat etmek için çıkarıyorlar bazen.

Kizlar sabah kalktik kahvalti yedirecektim yemedi mama versem icer biliyorum vermek istemiyorum suan agliyor napacagimi bilmiyorum biberondan kopamadik bi turlu. Sabah kalkinca acikmazmi insan ya
Su koysan biberona acaba bir işe yarar mı biraz içip bırakır en azından karnı doymamış olur

Aklıma şey geldi şu kaydırmaz deniz ayakkabıları var ya kumaş olduğu için yok gibi belki onları çıkarmaz ayağına da bişey batmamış olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…