2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum 7.günümde kan testi verdim. 0.1 den düşük çıktı. Şimdiye kadar çoktan tutunmuş olması lazım demi. Yükselmez artık
Bilemiyorum gülüm belki geç tutunma olur yinede test gününü bekle o zaman yine kan ver sakın ilaçlarını falan bırakayım deme

Reactions: ztt
Merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum 9-10 haftada hamilelikte rahme baskı hissiniz oldu mu ara ara baya belirgin ve bide karinda kramp özellikle yatarken hapşurunca oluyor bende cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Kızlar şuan apar topar transfere gidiyorum. Bugün transfer edileceği şimdi söylendi. 4. Gün embriyosu. İlk defa 4. Gün embriyosu duyuyorum. Aranızda 4. Gün embriyosu hakında bilgisi olan var mı?

İlkinde kaç yumurtan ve embriyon oldu kuzum? Benim ilk denemede bir yumurta oldu. Opu iptal oldu. Bu ay ikinciyi yaptık, iki yumurta oldu. Perşembe opu var. Uzun protokol uygulandı. 0.44 amh değerim
İlk ay yumurtam gelişmedi ganole f i bıraktık tedavi iptal oldu 0.28 amh ama bu ağustos ayının sonucu doktorum amh daha da düşmüştür o yüzdendir dedi bu ay bakalım yarın belli olacqk gibi sonuç

Canımm aynısı bende de oluyordu yeni yeni geçti 12. Haftadayım. Rahim genişlediği için oluyor muhtemelen , içini ferah tut
Kızlar şuan apar topar transfere gidiyorum. Bugün transfer edileceği şimdi söylendi. 4. Gün embriyosu. İlk defa 4. Gün embriyosu duyuyorum. Aranızda 4. Gün embriyosu hakında bilgisi olan var mı?
Canımm hayırlı uğurlu olsun transferin inşallah musmutlu haberlerle geleceksin çok sevineceğiniz inşallah 4. Gün duymadım canım ama tutunacak bir bebiş Allahın izniyle kaçıncı gün olsa tutunur , kalitesi nasıl dediler

Sağol canım ❤ Allah bizlere de nasip etsin inşallah sen hamilesin sanırım tebrik ederim maşallah ❤ canım embriyomun aasını bbsini demediler ama orta kalite 8 hücreli dediler transfer için iyi dediler

Sağol canım ❤ Allah bizlere de nasip etsin inşallah sen hamilesin sanırım tebrik ederim maşallah ❤ canım embriyomun aasını bbsini demediler ama orta kalite 8 hücreli dediler transfer için iyi dediler
Rica ederim canım benim ben hamileyim canım çok şükür , Rabbim hayırlısıyla sizlere de mutlu haberler nasip etsin , maşallah canım benim ,inşallah bebişinle bugün kavuştunuz bir daha da hiç ayrılmayacaksınız duam seninle

Kızlar buqün çok mutluyum bebişlerimizi qörme qünüydu buqün keşke videoyu buraya atabilseydim okadar quzeldiki ilk bebiş bakar bakmaz parmaklarını aqzina qöturdu zıplıyor yüzükoyun ikinci bebişte iki elini kafasının altına koymuş uyuyordu doktor karnımı salladı biraz uyandırdı kayınpederimin yatişı qibi yatıyordu oda zıpliyordu okada quzeldiki Rabbim bu qunleri isteyen herkese nasip etsin

Amin canım benim maşallah Rabbim tamamına erdirsin , sağlıcakla bebeklerini kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar biley soracağım 9 hafta 6 günlük hamişim de. İlaçlara devam edıyor musunuz? Yaklaşık benim haftamda olanlar? Progestan dex ve fitil kullanıyorum coraspirin bide. Perşembe gunu kontrol var duruma gore ilaçlara devam ya da bitti dicekmiş doktor sizde nasıl oldu bu ilaç işleri ?

Aynen canım sözde benimde haftaya pazartesi son iğnem ve estrofem 10 haftada bırak demişti tüp bebek doktorum

Ayyyy yerim onları ben her birimiz ayrı ayrı büyüyoruz teyzeler Rabbim kucağımıza da sağlıklı almayı nasip etsin

Ben sadece günde 1 progesteron iğne yapıyordum. Kan sulandırıcı, estrofem ve fitil kullanmadım. 12. Hafta itibariyle bıraktık onu da. Kanama olduğu zamanlarda daha sonrasında destek olarak fitil kullandım

Aynen canım sözde benimde haftaya pazartesi son iğnem ve estrofem 10 haftada bırak demişti tüp bebek doktorum
Estrofemi kalp atışı duyduğumuzda bırakmıştık. Dört gözle bekliyorum en azından iğneyi bırakayım ya çok sertleşti artık göbeğim ve delik deşik bazen yer bulamıyorum bebiş için değer tabii ama hani iyice daralttı beni bide 2024 olunca fıyatlar çok artmış prolutexti normalde iğnem ama hem bulamadık hemde çok pahalı olmuş dex e geçtim mecbur. Hayırlı haberler alalım inşallah

Kızlar bu ay da olmadı yumurta var ama gelişmiyor artık maddi olarakda bedenen de yoruldum yapqbileceğim bir şey kalmadı inşallah sizler evlatlarınızq kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…