2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ay ben de 3+3te öğrendim, erken öğrenmenin bu kadar kötü olacağını hiç düşünmemiştim

Evet canım inişli çıkışlı değerler tüm psikolojimi bozdu sağlıkla devam eder inşallah yani çok şükür hiç iniş olmadı ama sanki düşük artıyor canım sıkılıyor son betan kaçtı kaç haftaliksin inşallah sağlıkla buyut

sizin adınıza sevindim allah tamamını erdirsin benim tahlil yine çok düşük çıktı salı doktora gidicem artık ya ilaçla yada kendiliğinden biter inşallah

Canım hakkında hayırlısı olsun umarım şaşırtır ve sağlıkla haberini alırsın olmazsa da diğer ay gümbür gümbür stressiz en kısa zamanda güzel haberler alirsin

Bana vakit hiç geçmiyormuş gibi geliyor ya size de öyle geliyor mu biraz hızlı ilerlesin günler istiyorum birde 4. Haftada olup karnı şişen var mı benim karnım belirgin şekilde şişti yani kilo aldım ben sanki

Çok sağol ama yolk kesesi falan diyorsunuz öyle bişey de denmedi bana. Acaba sonra mı gözüküyor baktığında 5+0 Dı. Vajinal ultrasonla bakıldı

İnan strest daha cok etkılıyor benım ablamın degerlerı o kadar kötü arttı ki şimdi yegenım 3 yasında
Ilk 2 ay baya şişkinlik oluyor gaz da etkılıyor ama acayıp bı sıskınlık oluyor dar gıysem herkes hamılemısın der yanı . Ama saklamak istıyoruz ya mecburen genıs gıymem lazım
Çok sağol ama yolk kesesi falan diyorsunuz öyle bişey de denmedi bana. Acaba sonra mı gözüküyor baktığında 5+0 Dı. Vajinal ultrasonla bakıldı
Bazı doktor detay verır bazısı vermez. Ben yolk molk burdan öğrenmiştim Kese var sonra kalp atımı var tamam gerısını soylemezler yani bana söyleyen doktor denk gelmedi .

Yaaa içimi rahatlattın canım maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…